Navigation Menu+

Rozbij piniatę w Żappce!

Opublikowano: 2023-05-12, piątek

Sieci handlowe coraz chętniej sięgają po nowe technologie w celu przyciągnięcia klientów. W ostatnich miesiącach prawdziwą furorę zrobił shakeomat w aplikacji mobilnej Moja Biedronki, który gwarantuje dostęp do dedykowanych promocji. Teraz na ten ruch odpowiada Żabka, która w swojej aplikacji uruchomiła bardzo podobne rozwiązanie – piniatę.

Piniata od Żabki, czyli ekstra promocje

Mechanizm działania piniaty jest bardzo prosty. W aplikacji mobilnej Żappka znajdziemy specjalnie oznaczoną sekcję, a po wejściu w nią naszym zadaniem jest rozbicie kolorowej piniaty, poprzez kilkukrotne stuknięcie palcem. Kiedy piniata pęknie, na ekranie zobaczymy promocję na wybrany produkt. Aby z niej skorzystać, wystarczy wziąć z półki daną pozycję, a przy kasie odbić indywidualny kod dostępny w aplikacji Żappka.

Ponad 10 milionów użytkowników aplikacji Żappka

Z nowej promocji Żabki można skorzystać jeden raz każdego dnia. Sieć liczy, że poprzez tego typu interakcję zainteresuje swoją aplikacją nowych użytkowników, a ci jednocześnie staną się klientami. Dotychczas aplikacja Żappka zanotowała ponad 10 milionów pobrań, co jest jednym z najlepszych wyników jeśli chodzi o sieci handlowe działające na rynku polskim.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator