Navigation Menu+

Kolejny hit od Żabki – gra Żabu oficjalnie dostępna dla wszystkich! 

Opublikowano: 2023-04-03, poniedziałek

Na tę wiadomość od dłuższego czasu czekali użytkownicy aplikacji mobilnej Żappka. Gra Żabu, która od kilku tygodniu była w fazie końcowych testów, jest już oficjalnie dostępna dla wszystkich. Sprawdźcie, jakie profity przyniesie stałym klientom Żabki, którzy zdecydują się dołączyć do grona graczy!

Koniec testów Żabu

Po raz pierwszy o grze Żabu, za którą odpowiada Żabka, można było usłyszeć pod koniec ubiegłego roku. Sieć informowała wówczas o testach prowadzonych w grupie 5 tysięcy graczy wyselekcjonowanych spośród użytkowników aplikacji mobilnej Żappka. Jeszcze wcześniej autorzy prowadzili badania dotyczące nazwy i oprawy graficznej gry. Wyniki okazały się bardzo zadowalające i pozwoliły udostępnić Żabu szerokiej grupie odbiorców. 

Żabu – 100 poziomów zabawy

Na czym polega gra od Żabki? Żabu to nawiązanie do popularnego przed laty Tamagotchi – gracze hodują wirtualną żabę, karmiąc, rozwijając i dbając o nią. Osiąganie kolejnych leveli pozwala zdobywać skrzynki z nagrodami, w których można znaleźć między innymi darmowe żappsy, kupony na produkty i zniżki na zakupy. Po przejściu gry czyli po osiągnięciu 100 poziomu, gracz otrzyma nagrodę-niespodziankę. 

Grę Żabu można pobrać za darmo w Google Play, App Store oraz Huawei AppGallery.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator