Navigation Menu+

Żabka Nano – sprawdź nowe lokalizacje

Opublikowano: 2023-10-20, piątek

Żabka Nano, czyli autonomiczne sklepy Żabki, docierają do kolejnych, niestandardowych lokalizacji. Tym razem nowe placówki bez sprzedawców pojawiły się w Warszawie.

Żabka Nano, czyli prawdziwy hit

Żabka Nano to wciąż bardzo świeży projekt, który jednak rozwija się w ekspresowym tempie. Pierwszy sklep w tym koncepcie został uruchomiony w czerwcu 2021 roku w Poznaniu, a wielka popularność projektu poskutkowała otwarciem kolejnych placówek w największych polskich miastach. To jednak był dopiero początek ekspansji w naprawdę wielkimi stylu, bo Żabka Nano została uruchomiona w należącej do tesli fabryce Gigafactory pod Berlinem oraz w centrum Industry Experience Center w Seattle należącym do Microsoftu.

Żabka Nano bliżej studentów i klientów Galerii Północnej

Oczywiście wypłynięcie na wielki wody nie oznacza, że Żabka Nano zapomina o rodzimym rynku. Wprost przeciwnie – koncept dociera coraz dalej i otwiera się na nowe grupy klientów. Najnowsze placówki Żabki Nano zostały bowiem otwarte w kampusach warszawskich uczelni:  Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, a także w stołecznej Galerii Północnej. Otwarcia kolejnych placówek są zapewne wyłącznie kwestią czasu.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator