Navigation Menu+

Kawonament – nowa usługa w Żabce już dostępna

Opublikowano: 2022-11-03, czwartek

Żabka, która słynie z nieszablonowych ruchów, zaskoczyła po raz kolejny. Do szerokiej gamy usług sieci dołączył Kawonament, czyli mówiąc wprost – abonament na kawę. Jakie korzyści niesie to bardzo wygodne, a przede wszystkim proklienckie rozwiązanie?

Kawa w żabce już od 1,61 zł!

Przedstawianie kawonamentu należy zacząć od charakteru usługi, który ma formę subskrypcji powszechnie kojarzonej przede wszystkim z serwisami streamingowymi. Opłata wynosi 49,99 zł, a Kawonament w Żabce jest ważny przez 30 dni. W jego ramach można odebrać maksymalnie jedną kawę dziennie, a do wyboru są: kawa czarna, kawa z mlekiem, flat white, latte, cappuccino, espresso, espresso doppio, cortado i czekolada na gorąco. Dodatkowo raz w miesiącu – po wykorzystaniu dziennego przydziału – subskrybent otrzyma dowolną kawę z kawomatu lub muffina czekoladowego albo straciatella. Warto jednak zaznaczyć, że w przypadku niewykorzystania dziennego przydziału, nieodebrana kawa nie przechodzi na kolejny dzień, czyli po prostu przepada.

Jak wykupić Kawonament w Żabce?

Usługę, z której można zrezygnować w dowolnym momencie, należy wykupić w aplikacji mobilnej Żappka, dostępnej w sklepach Google Play, Huawei AppGallery oraz App Store. Aby ją aktywować, wystarczy znaleźć kafelek z Kawonamentem, a następnie wybrać opcję „Aktywuj subskrypcję” i wskazać metodę płatności (musi to być karta płatnicza).

Kawonament to kolejny krok Żabki prowadzący do upraszczania zakupów. Wdrożenie nowej usługi ma na celu podkreślenie największych walorów sieci, czyli szybkości, bliskości i wygody, które wspólnie składają się na oszczędzanie czasu. Więcej szczegółów na temat usługi wraz z jej regulaminem można znaleźć w aplikacji mobilnej Żappka.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator