Navigation Menu+

12 modułowych sklepów Żabki w nadbałtyckich kurortach

Opublikowano: 2020-07-10, piątek

Już w połowie czerwca Żabka rozpoczęła sezon wakacyjny. Polska sieć w kilku nadmorskich miejscowościach uruchomiła aż 12 sklepów sezonowych. Wszystkie tymczasowe placówki zlokalizowane są w pobliżu plaży i mają być odpowiedzią na rosnące latem potrzeby klientów.

Wakacyjne sklepy Żabki

Sklepy, które sieć utworzyła na czas wakacji, mają charakter modułowy. Mieszczą się w specjalnie przygotowanych kontenerach ustawionych w miejscach cieszących się największą popularnością. Z ich oferty skorzystają turyści, którzy na miejsce letniego wypoczynku wybrali Chłapowo, Dziwnowo, Dziwnówek, Jarosławiec, Łazy, Łebę (3 sklepy), Mrzeżyno, Międzywodzie (2 sklepy) i Władysławowo.

– Staramy się być blisko naszych klientów, by zapewniać im maksimum wygody podczas zakupów w sezonie wakacyjnym. W tym roku uruchomiliśmy 12 sklepów pawilonowych nad Bałtykiem, w pełni klimatyzowanych, gdzie można zrobić codzienne, szybkie zakupy np. w drodze na plażę czy podczas spaceru – mówi Adam Manikowski, Wiceprezes Zarządu ds. Operacyjnych sieci Żabka.

Poza produktami standardowo dostępnymi w Żabce, klienci będą mogli skorzystać także z oferty Żabka Cafe. Sieć zaznacza zresztą, że kawa na wynos czy hot-dogi to produkty, które niezmiennie należą do najpopularniejszych.

Większa sprzedaż w Żabce

Z szacunków sieci wynika, że projekt sklepów modułowych to szansa na zwiększenie ogólnej sprzedaży oraz na dodatkowe przychody dla franczyzobiorców. Dodatkowo placówki tego typu są bardzo dobrze postrzegane przez klientów, co sprawia, że sieć już teraz planuje ich dalszy rozwój. Docelowo tymczasowe sklepy mają działać aż do połowy września.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator