Navigation Menu+

Świąteczna trasa Coca-Coli – czerwona ciężarówka znów w trasie

Opublikowano: 2022-12-01, czwartek

Od prawie 30 lat czerwone ciężarówki Coca-Coli ruszają w długą trasę w okresie świąteczno-noworocznym. W tym roku nie mogło być inaczej, dlatego warto sprawdzić, gdzie zawitają samochody producenta najpopularniejszego napoju świata.

Świąteczna trasa Coca-Coli, czyli symbol świąt

Pierwsza świąteczna reklama Coca-Coli pojawiła się w 1931 roku w prasie drukowanej. Wizerunek świętego Mikołaja z czarnym napojem w ręce z miejsca podbił serca klientów i był pierwszym akordem pod uczynienie z Coca-Coli nieodłącznego elementu świąt. Wiele lat później w trasę po raz pierwszy wyruszyły czerwone ciężarówki Coca-Coli, które szybko zyskały status symbolu świąt.

Przez Polskę świąteczna trasa Coca-Coli wiedzie od 1995 roku. Nie ma co ukrywać, Polacy pokochali czerwone ciężarówki, o czym najlepiej świadczy frekwencja na okolicznościowych eventach organizowanych w trakcie przejazdu samochodów przez kraj. Coca-Cola praktycznie zawsze ściąga tłumy pod swoje ciężarówki.

10 miast na świątecznej trasie Coca-Coli

Tegoroczne wydarzenie, które towarzyszy świątecznej kampanii marki pod hasłem „Real Magic at Christmas”, zawita aż do 10 polskich miast. Jedno z nich – Rzeszów – zostało wytypowane w głosowaniu internatów. Harmonogram przejazdu prezentuje się następująco:

01.12 – Płock,
02.12 – Bydgoszcz,
03.12 – Gdańsk,
09.12 – Rybnik,
10.12 – Kraków,
11.12 – Kielce,
12.10 – Rzeszów,
16.12 – Łódź,
17.12 – Poznań,
18.12 – Ostrów Wielkopolski.

Świąteczna loteria Coca-coli

Akcji towarzyszy świąteczna loteria, w której można wygrać projektor marki Samsung, pluszowe misie XXL Coca-Cola, vouchery do wykorzystania na pyszne.pl oraz specjalny gift box „Spotkajmy się razem Coca-Cola”, w którym znajdziemy kartę przedpłaconą o wartości 1 tys. złaparat fotograficzny marki Instax. Aby wziąć udział w loterii wystarczy kupić dowolny napój Coca-Cola lub Coca-Cola Zero, a następnie wpisać kod spod nakrętki w aplikacji mobilnej Coca-Cola. Loteria potrwa od 14 listopada do 23 grudnia.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator