Navigation Menu+

Dzień Babci i Dzień Dziadka

Opublikowano: 2018-01-18, czwartek

Wielkimi krokami zbliżają się Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. Te wyjątkowe święta mają szczególne miejsce nie tylko w kalendarzu, ale też niemal we wszystkich sercach. Dziadkowie pełnią w życiu bardzo ważną rolę, więc z całą pewnością zasługują, aby przynajmniej jeden dzień w roku spędzić wyjątkowo. Z gazetkami promocyjnymi można możemy zadbać o to w bardzo prosty sposób.

Dlaczego obchodzimy Dzień Babci?

Skąd w ogóle wziął się zwyczaj świętowania Dnia Babci i Dnia Dziadka? Pomysł pojawił się w 1964 roku i narodził się w redakcji tygodnika „Kobieta i Życie”. Rok później temat podjął „Express Poznański”, a w 1966 roku – „Express Warszawski”, który 21 stycznia ogłosił Dniem Babci. Jakiś czas później pojawiły się tradycja obchodzenia Dnia Dziadka 22 stycznia.

Najlepsze prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka – gdzie ich szukać?

Najlepsza i najprostsza odpowiedź brzmi – w gazetkach promocyjnych. Co zatem oferują na tę szczególną okazję wiodące sieci sklepów? Najwięcej ofert znajdziemy wśród słodyczy. W Biedronce kupimy bombonierkę Rafaello (13,99 zł), galaretkę w czekoladzie Mella (2,99 zł), trufle Mieszko (5,99 zł), bombonierki Mieszko (7,99 zł) lub czekoladki Merci (11,99 zł).

Bogatą ofertę przygotowała także sieć sklepów Lidl. W gazetce promocyjnej możemy trafić na czekoladki Ferrero Rocher (16,99 zł), ptasie mleczko z posypką (7,99 zł) czy praliny belgijskie (8,99 zł). Oprócz tego w gazetce promocyjnej Lidla znajdziemy też świeże, cięte kwiaty. Za róże (13 sztuk) zapłacimy 9,99 złotych, a za polskie tulipany (7 sztuk) – 8,99 złotych.

Ciekawie wygląda również oferta promocyjna Kauflandu. Poza słodkościami takimi, jak bombonierki Solidarność (Złota wiśnia lub Śliwka nałęczowska – 13,99 zł) lub bombonierki Mieszko (7,99 zł) znajdziemy tam również tonik zdrowotny Dopel Hertz (39,99 zł), kremy do twarzy i ciała (cena od 10,99 zł), telefon dla seniora MyPhone2 (109,90 zł) lub okolicznościową poduszkę z napisem „Taka Babcia/Dziadek to skarb” za 14,99 złotych.

Bogatą ofertę z okazji Dnia Babci i Dziadka znajdziemy też w gazetce promocyjnej Carrefoura. Wśród umieszczonych w niej produktów na szczególne wyróżnienie zasługują:

  • Praliny Lindor – 18,99 złotych
  • Ptasie Mleczko Wedel ( z motywem serca)– 9,99 zł
  • Baryłki Wedel – 19,99 złotych
  • Preparat witaminowy Vigor Cardio – 29,99 złotych

Dzień Babci – dzień wyjątkowy

Oczywiście poza słodkościami czy środkami zdrowotnymi inspiracji na najlepszy prezent z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka można szukać też w innych sklepowych działach. Z całą pewnością doskonale sprawdzą się książki, płyty z muzyką lub filmami. Trafionym pomysłem będą też karty podarunkowe, ozdobne naczynia lub praktyczne produkty używane w życiu codziennym. Wybór jest naprawdę szeroki. Wystarczy uważnie prześledzić gazetki promocyjne!

Informator

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij