Navigation Menu+

Wielki powrót! Burger Drwala znów w McDonald’s

Opublikowano: 2022-11-24, czwartek

Na ten dzień czekali niemal wszyscy. W restauracjach McDonald’s w całej Polsce ponownie pojawił się Burger Drwala. Szalenie popularna kanapka jest dostępna w aż czterech wariantach i… w cenie wyraźnie wyższej niż w ubiegłych latach. Koniecznie zapoznajcie się ze szczegółami.

Burger Drwala – GOAT wśród kanapek

Wielki dzień nastąpił 23 listopada. To właśnie w środę Burger Drwala wrócił do menu McDonald’s, co z miejsca wywołało poruszenie w sieci. Media społecznościowe zalała fala zdjęć i pierwszych zachwytów nad specjałem, który jest nazywany GOAT-em wśród kanapek (GOAT, czyli Greatest Of All Time – Najlepszy w historii – przyp. red.).

Na tym jednak pozytywy się kończą, ponieważ wszystkie warianty Burgera Drwala są dużo droższe niż w zeszłym roku, Ceny kanapek i zestawów wyglądają następująco:

  • Burger Drwala klasyczny – 24,90 zł (więcej o 7,50 zł), zestaw: 30,90 zł,
  • Burger Drwala podwójny – 29,90 zł (więcej o 9,60 zł), zestaw: 36,40 zł,
  • Burger Drwala z kurczakiem – 24,90 zł (więcej o 7,50 zł), zestaw: 30,90 zł,
  • Burger Drwala z żurawiną – 26,40 zł (więcej o 8,50 zł), zestaw: 32,90 zł.

Źródło: mcdonalds.pl

Wpływ na tak drastyczny wzrost cen – średnio aż o 45%! – ma przede wszystkim inflacja. Niemniej można zakładać, że Burger Drwala i tak ściągnie do restauracji McDonald’s tłumy klientów.

Drwalogifty – zimowa kolekcja Drwala

Nowością w tegorocznej edycji Burgera Drwala jest dodatek w postaci unikalnej Drwalokolekcji. Tworzą ją drwalowy sweter, kocyk, czapka, szalik i… zestaw do dziergania (włóczka i druty). Wszystkie pozycje można odebrać w aplikacji mobilnej McDonald’s po zebraniu odpowiedniej liczby punktów przyznawanych za zamówienia w restauracjach sieci. Innymi słowy – czeka nas najcieplejsza zima w historii! Szczegóły można znaleźć w aplikacji mobilnej McDonald’s i na stronie internetowej mcdonalds.pl/lepsza-strona-zimy. Natomiast najwięksi fani by zasmakować lepszej strony zimy, koniecznie powinni wybrać się do restauracji McDonald’s ubranej w „sweterek”, która znajduje się w Ustroniu.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator