Navigation Menu+

Winyle w Biedronce i Lidlu

Opublikowano: 2017-12-17, niedziela

Zapomniane w ostatnich latach płyty winylowe znów wracają do łask. Popularność czarnych płyt analogowych rośnie bardzo szybko,więc sklepy, widząc to, coraz częściej dołączają winyle do swojej oferty. Szeroki wybór płyt „z duszą” zamieściły w najnowszych ofertach promocyjnych sklepu Lidl i Biedronka, wśród których coś dla siebie znajdzie każdy miłośnik muzyki granej w starym stylu.

Winylowy dwupak w Lidlu

Od 18 grudnia 2017 roku w sklepach sieci Lidl będzie można znaleźć wyjątkowe winylowe dwupaki w cenie 69,99 złotych. W promocyjnej ofercie pojawią się płyty takich tuzów światowej muzyki, jak m.in. Elvis Presley, Bob Marley, Cliff Richard czy Carlos Santana. Co więcej, w gazetce promocyjnej znajdziemy też gramofon marki Pioneer PL-990. Idealny do odtwarzana muzycznych klasyków. Model PL-990 jest nie tylko w pełni zautomatyzowany, ale posiada też wyjątkowo wytrzymały silnik i napęd paskowy wspomagany dodatkowo technologią DC Servo. Tylko teraz gramofon dostępny jest w promocyjnej cenie 455 złotych, więc zdecydowanie warto w niego zainwestować.

Winyle nad gwiazdkę od Biedronki

Winylową ofertę dla miłośników muzyki przygotowała także Biedronka. W gazetce promocyjnej sieci znajdziemy wyjątkowe płyty wytwórni Universal, która od lat wydaje najlepszych artystów. Dzięki promocji Biedronki kolekcję winyli możemy uzupełnić o albumy takich wykonawców, jak Nirvana, Queen, U2 czy Amy Winehouse. Cena jednego albumu to tylko 49,99 złotych. Aby zakupione płyty można było odtwarzać w najwyższej jakości, Biedronka dołączyła do swojej oferty gramofon marki Hykker, który wyróżnia się nie tylko nowoczesnym designem, ale też niezwykle atrakcyjną ceną – 159 złotych.

Oferty promocyjne obowiązują od 18 grudnia 2017 roku i trwaja do wyczerpania zapasów.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator