Navigation Menu+

Wystrzałowo żegnamy 2017!

Opublikowano: 2017-12-31, niedziela

Najhuczniej obchodzony wieczór w roku nadchodzi wielkimi krokami. Tegoroczny Sylwester, jak zwykle, zapowiada się wyśmienicie i wystrzałowo. W dodatku dzięki gazetkom promocyjnym, zorganizowanie niezapomnianej imprezy będzie nie tylko przyjemne, ale też tanie! Gdzie warto zajrzeć i na co zwrócić uwagę? W którym sklepie ceny będą najbardziej okazyjne? Gdzie kupić najlepsze dekoracje? Już odpowiadamy!

Skąd wziął się Sylwester?

Chociaż uroczyste witanie nowego roku to tradycja sięgająca czasów starożytnych, to masowe obchody narodziły się dopiero na przełomie XIX i XX wieku. Początkowo noworoczna impreza była zarezerwowana wyłącznie dla najbogatszych klas społecznych. Dopiero z czasem zaczęła przenikać do niższych warstw aż w końcu zyskała powszechny charakter. Skąd natomiast wziął się sam zwyczaj? W tradycji chrześcijańskiej związany jest z datą śmierci papieża Sylwestra I (31 grudnia 335). Z kolei pierwsze uroczyste obchody datuje się na 31 grudnia 999 roku. Koniec wieku i wejście w nowe milenium miały oznaczać koniec świata. Gdy ten jednak nie nastąpił, ludzie wyszli tłumnie na ulice i zaczęli świętować. Papież, nomen omen Sylwester II, dał wiernym błogosławieństwo „urbi et orbi” i tym samym stworzył tradycję, która funkcjonuje do dziś.

Sylwestrowa impreza z Biedronką

W tym roku wyjątkowo bogatą sylwestrowo-karnawałową ofertę dla swoich klientów przygotowała Biedronka. W gazetce promocyjnej sieci znajdziemy wszystko, co potrzebne w tę wyjątkową noc. Kupimy więc zarówno widowiskowe fajerwerki, jak i wystrzałowe dekoracje. W promocyjnej ofercie Biedronki warto przede wszystkim zwrócić uwagę na następujące produkty:

 • Rzymskie ognie – 11,99 złotych/opak.
 • Fajerwerki Yin Yang (bateria) – 14,99 złotych
 • Zestaw fajerwerków M31 Cards – 19,99 złotych
 • Obrotowa lampka dyskotekowa – 22,99 złotych
 • Żarówka dyskotekowa – 11,99 złotych
 • Akcesoria karnawałowe (m.in. maski, peruki, diademy, korony) – 2,99 złotych/sztuka

Co więcej, w gazetce promocyjnej Biedronki znajdziemy też szeroki wybór płyt CD z najlepszą imprezową muzyką. Za kompakty takich wykonawców, jak m.in. Margaret, Abba, Starboy czy Luis Fonsi zapłacimy tylko 19,99 złotych. Pełna lista tytułów dostępna jest na stronie www.biedronka.pl.

Zabłyśnij stylizacją z Lidlem

Atrakcyjną sylwestrową ofertą może pochwalić się także sieć sklepów Lidl. W gazetce promocyjnej Lidla natkniemy się na najlepsze akcesoria, dzięki którym w Sylwestra zabłyśniemy stylizacją! Zachęcająco prezentuje się zestaw akcesoriów święcących w ciemności (16,99 złotych), które błyszczą się nawet do 8 godzin. W ofercie promocyjnej znajdziemy też świecące akcesoria LED (14,99 złotych, do wyboru pałeczka, okulary lub kapelusz) oraz artykuły karnawałowe (czapeczki, serpentyny, opaski) za 3,99 złotych. Prawdziwym hitem cenowym jest też dyskotekowa lampa LED z efektem świetlnym za 24,99 złotych.

Wystrzałowa zabawa z Auchan

W gazetce promocyjnej sieci Auchan również nie brakuje sylwestrowych okazji. Każdą imprezę bez wątpienia urozmaici konfetti dostępne w wersji klasycznej (3,99 złotych) lub pneumatycznej (2,99 złotych). W imprezowy nastrój wprowadzą nas kolorowe balony (1,99 złotych), kolorowe party czapeczki (0,89 złotych/6 szt.) oraz maski karnawałowe (5,99 złotych/szt.) i świecące bransoletki (5,99 złotych). Nowy rok przywitamy z kolei barwnymi fajerwerkami, których również nie brakuje w gazetce promocyjnej Auchana. Do najbardziej atrakcyjnych ofert można zaliczyć:

 • Wyrzutnia Wulkan Mega – 39,99 złotych
 • Zestaw rakiet Colour Ice – 59,99 złotych
 • Wyrzutnia Strangers (36 strzałów) – 49,99 złotych

Moc zabawy z Tesco

Gazetka promocyjna Tesco to kolejne źródła sylwestrowych inspiracji. Znajdziemy w niej mnóstwo imprezowych akcesoriów, dzięki którym całonocna zabawa zyska na atrakcyjności. W promocyjnej ofercie znajdują się takie produkty, jak:

 • Zestawy imprezowe (balony, czapeczki, trąbki) – 9,99 złotych/opak.
 • Balony – 5,99 złotych/opak.
 • Serpentyny – 7,99 złotych/opak.
 • Maski holograficzne – 1,99 złotych/opak.
 • Akcesoria noworoczne – 4,99 złotych/szt.

Pamiętać należy jednak, że najważniejsze to bawić się hucznie, szampańsko, a przede wszystkim bezpiecznie. Bo przecież jaki Sylwester, taki cały rok!

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator