Navigation Menu+

Napoje Ekipy trafiły do sprzedaży. Gdzie można je kupić?

Opublikowano: 2021-09-29, środa

Ekipa Friza konsekwentnie zaznacza swoją obecność na rynku. Właśnie wypuściła kolejny po lodach i zeszytach produkt, który ma wszystko, by stać się prawdziwym hitem. Tym razem są to napoje w dwóch smakach: cytrynowym i truskawkowym, które od kilku dni są dostępne w sprzedaży.

Gdzie kupić napój Ekipy?

Napoje promowane przez najpopularniejszy internetowy skład w Polsce powstały według konceptu, który doskonale sprawdził się przy lodach Ekipy. Smaki i identyfikacja wizualna są dokładnie takie same, nieco inaczej ma się za to kwestia ceny. O ile lody Ekipy kosztują między 2 a 3 zł, to napój w puszce o pojemności 250 ml wiąże się z wydatkiem ok. 5 zł. Wynika z tego, iż litr kosztuje ok. 20 zł, a to już naprawdę dużo.

Na razie napoje Ekipy można kupić w sklepach sieci Dino (4,49 zł/szt.) i Żabka (4 zł/cena przy zakupie dwóch sztuk).Wkrótce jednak ta lista powinna się wydłużyć.

Napoje Ekipy – kontrowersje

Zanim jednak zdecydujemy się wydać pieniądze na nowość od Friza i Ekipy, wypada zastanowić się, czy warto. Tuż po premierze napojów w sieci pojawiło się mnóstwo nieprzychylnych komentarzy, w których krytykowano nie tylko ich cenę, ale przede wszystkim skład. Najczęściej uwagę zwracano na bardzo dużą ilość cukru, co czyni z nich po prostu śmieciowe jedzenie. Trzeba jednak pamiętać, że podobne opinie pojawiały się w przypadku lodów Ekipy, i w żaden sposób nie wstrzymały ich gigantycznego sukcesu.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator