Navigation Menu+

Gazetka promocyjna sieci Kontigo

Brak aktualnych gazetek sklepu.

Informator


Kontigo to prężnie rozwijająca się polska sieć drogeryjna. Posiadająca kilka sklepów na terenie Warszawy oraz własny sklep internetowy.

Filozofia marki

Koncepcja całej marki oparta została o 'Ciebie’ – kobietę pragnącą odprężenia, chwili dla siebie, możliwości poczucia się piękną i zadbaną. Stąd w drogeriach czeka na Was, kobiety specjalne miejsce przeznaczone do testowania i sprawdzania kosmetyków, wyposażone w lustro z przyjaznym oświetleniem i miejscem na Wasze rzeczy osobiste. Możecie same wybierać produkty dla siebie lub skorzystać z pomocy wykwalifikowanego personelu drogerii. Najważniejsze dla pomysłodawców marki jest to byście odwiedzając drogerie Kontigo poczuły się piękne i najważniejsze.

Arsenał marek

Drogerie Kontigo posiadają bardzo szeroki asortyment kosmetyków pielęgnacyjnych oraz makijażowych. Promują nie tylko znane wszystkim globalne marki, ale również produkty mniejszych marek oraz polskich firm, niedostępnych w innych drogeriach. Są to marki takie jak Moia, Mystic Warsaw, Moov czy Biolove. Ogromnym atutem tej małej sieci jest szeroki wybór kosmetyków azjatyckich; serów, masek w płachcie, kosmetyków do oczyszczania i pielęgnacji twarzy wykorzystywanych w dziesięciu krokach azjatyckiej pielęgnacji. Wśród nich znajdziecie takie marki jak Missha, Neogen, Klairs czy Holika Holika. Prócz kosmetyków kolorowych oraz pielęgnacyjnych w Kontigo znajdziecie lakiery do paznokci w tym lakiery hybrydowe marki Neonail oraz akcesoria do wykonania perfekcyjnego manicure i pedicure, kosmetyki naturalne oraz półkę z zapachami dla każdej z Was.

Gazetka promocyjna Kontigo

Jak każda sieć drogeryjna Kontigo posiada w swojej ofercie liczne promocje i rabaty oraz gazetki promocyjne. Gazetka promocyjna Kontigo ukazuje się zazwyczaj raz w miesiącu. Każdy miesiąc podzielony jest na pół, a wybrane promocje obowiązują przez dwa tygodnie. Również sklep internetowy Kontigo oferuje szeroką gamę promocji i rabatów dla swoich klientów. Dodatkowym walorem jest możliwość otrzymania indywidualnego rabatu do wykorzystania w sklepie internetowym za dokonane zakupy w sklepie stacjonarnym. Specjalny kod rabatowy otrzymujemy przy kasie podczas finalizacji transakcji. Promocje sklepu internetowego pokrywają się z aktualną gazetką promocyjną. Sklep internetowy oferuje stałą możliwość darmowego odbioru zamówienia w wybranym sklepie stacjonarnym Kontigo oraz od czasu do czasu darmową dostawę zamówionych produktów wprost do klienta. Poprzez stronę internetową Kontigo możecie nie tylko korzystać z promocji, zamawiać produkty czy przeglądać aktualne gazetki promocyjne, ale również tworzyć listy swoich ulubionych produktów czy dopasowywać nowe artykuły indywidualnie do swojej urody poprzez specjalny kreator 'Dla Ciebie’.

#KontigoTeam

Stali klienci drogerii powinni zainteresować się programem lojalnościowym o nazwie #KontigoTeam. Wszyscy klienci zarejestrowani w programie otrzymują na swoje pierwsze zakupy 10 złotych rabatu. Dodatkowo należący do programu zawsze otrzymują minimum 30% rabatu na wybrane kosmetyki, których lista zmienia się co miesiąc. By być na bieżąco ze wszystkimi ofertami promocyjnymi i rabatami wystarczy zaopatrzyć się w aplikację mobilną Kontigo.