Navigation Menu+

Wygodnie, stylowo, praktycznie – softshelle HiMountain w ofercie Biedronce

Opublikowano: 2021-02-21, niedziela

Wiosna może nie czai się tuż za rogiem, ale niewątpliwie jest coraz bliżej. A to oznacza, że warto się na nią odpowiednio przygotować. Od czego zacząć? Najlepiej od kupna praktycznej kurtki typu softshell marki HiMountain, które właśnie pojawiły się w Biedronce.

Dlaczego softshell?

Dobre pytanie, na które można udzielić obszernej odpowiedzi. Żeby jednak nie przynudzać, ograniczymy się do skondensowanej formy.

Po pierwsze, kurtka tego typu doskonale sprawdzi się w różnych warunkach. Nagła zmiana pogody i spadek temperatury? Nieoczekiwane podmuchy wiatru? Deszcz, którego miało nie być? Jeśli nosisz softshell, nie musisz obawiać się kaprysów matki natury. Zawsze będziesz na wszystko przygotowana/przygotowany.

Po drugie, softshelle są bardzo wygodne, a to przecież najważniejsze. Te od HiMountain wyróżnia wnętrze z ciepłego i miękkiego polaru, dwie boczne kieszenie na zamek błyskawiczny z interlockiem, mankiety regulowane na rzep oraz regulacja w dolnej części kurtki. Oczywiście producent zadbał też o tak zwany aspekt wizualny. Softshelle HiMountain dostępne w Biedronce po prostu bardzo dobrze się prezentują. Takiej kurtki wszyscy będą ci zazdrościć.

Jeśli nie wierzysz, koniecznie zajrzyj do najnowszej gazetki promocyjnej Biedronki

Na koniec jeden z kluczowych argumentów, czyli cena. W Biedronce za softshell prosto ze szwalni HiMountain zapłacisz jedynie 79,90 zł. W wybranych sklepach sieci (pełna lista do sprawdzenia na stronie biedronka.pl) można znaleźć zarówno warianty damskie w rozmiarach od S do XL, jak i męskie w rozmiarach od M do XXL. Oferta obowiązuje od 22 lutego tylko do wyczerpania zapasów, dlatego warto się pospieszyć.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator