Navigation Menu+

Przygotuj imprezę sylwestrową z Biedronką!

Opublikowano: 2021-12-27, poniedziałek

Ostatni dzień roku tradycyjnie kojarzy się z hucznym świętowaniem. Do imprezy sylwestrowej trzeba się jednak odpowiednio przygotować i właśnie w tej kwestii z pomocą przychodzi Biedronka. W specjalnej ofercie sieci znajdziecie wszystko, co niezbędne podczas sylwestra – koniecznie się z nią zapoznajcie!

Sylwestrowe atrakcje w gazetce promocyjnej Biedronki

Przygotowania do niezapomnianego sylwestra najlepiej zacząć od zorganizowania gadżetów i ozdób, dzięki którym impreza nabierze odpowiedniego klimatu. W nowej ofercie Biedronki znajdziemy takie sylwestrowe atrakcje, jak żarówka z głośnikiem bluetooth z możliwością odtwarzania muzyki (19,99 zł), zestaw trzech lampek disco sterowanych pilotem (39,99 zł) i lampa disco na baterie, która daje efekt wirującego światła (19,99 zł). Czy to nie brzmi jak gwarancja wyśmienitej zabawy?

Oczywiście w najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki nie brakuje także klasycznych imprezowych dodatków. Balony karnawałowe (4,99 zł za sztukę/zestaw) czy papierowe czapeczki i kapelusze (11,99 zł za sztukę/zestaw) – te rzeczy, bez których sylwestrowa zabawa po prostu nie może się odbyć, również są dostępne w sklepach popularnej sieci. A jeśli pragniecie dodatkowych wrażeń, powinniście zwrócić uwagę na gry imprezowe – rzutki i ruletkę (29,99 zł/sztuka) – przy których wszyscy będą się pysznie bawić.

Promocja na fajerwerki w Biedronce

Co jeszcze znajdziecie w sylwestrowej gazetce promocyjnej Biedronki? To, co w sylwestrze najważniejsze, czyli fajerwerki! Ta część oferty jest wyjątkowo bogata, a dodatkowo aż do 31 grudnia w sklepach sieci trwa specjalna promocja – przy zakupie dwóch zestawów fajerwerków tańszy kosztuje mniej aż o 50%.

Dodatkowo, przeglądając fajerwerki w gazetce promocyjnej Biedronki, możecie na bieżąco sprawdzać, jak będzie wyglądał wasz pokaz. Wszystko dzięki kodom QR umieszczonym przy każdej pozycji, po zeskanowaniu których w waszych telefonach pojawią się filmy demonstrujące efekt końcowy. W ofercie Biedronki znajdziecie ponad 20 zestawów w różnych cenach (od 19,99 zł do 259 zł). Sylwester marzeń dzięki Biedronce jest na wyciągnięcie ręki!

 

 

 

Informator