Navigation Menu+

Paczka powitalna Dada 2022 – Biedronka rozdaje paczki dla najmłodszych!

Opublikowano: 2022-01-31, poniedziałek

Sieć Biedronka wraz z marką własną Dada wystartowały z kolejną edycją projektu skierowanego do maluchów, które przyjdą na świat w ciągu najbliższego roku. “Paczka powitalna Dada” to szansa zdobycia wyjątkowego prezentu, którym organizatorzy chcą przywitać nowo narodzone dzieci w 2022 roku, dostarczając go prosto do ich domów.

Paczka powitalna Dada – jak się zgłosić?

W akcji “Paczka powitalna Dada” mogą wziąć udział rodzice, których dzieci urodziły się lub urodzą się na przestrzeni całego roku 2022. Zgłoszenia są przyjmowane poprzez stronę internetową dadaclub.pl, po wcześniejszym założeniu konta. Rejestrację można przeprowadzić także przy użyciu konta Google lub Facebook.

W paczkach powitalnych, które rodzicom i dzieciom dostarczy Poczta Polska, znajdują się następujące artykuły:

  • pieluszki Dada Extra Care (rozmiar 2),
  • chusteczki nawilżane Dada Extra Care Ultra Sensitive,
  • patyczki higieniczne dla dzieci i niemowląt Dada,
  • specjalne wydanie magazynu „Dada i rodzina”.

Dodatkowo członkowie Dada Clubu mogą korzystać z wielu przydatnych porad dostępnych na stronie dadaclub.pl, które będą bardzo pomocne w odpowiedzialnej opiece nad dzieckiem.

Ponad 130 tysięcy Paczek powitalnych Dada

Tegoroczna “Paczka powitalna Dada” to już trzecia edycja akcji organizowanej przez Biedronkę. Dotychczas prezenty trafiły do ponad 130 tysięcy dzieci, a licznik cały czas rośnie.

Jesteśmy dumni z faktu, że nasza akcja spotkała się z tak szerokim odbiorem wśród naszych klientów, stąd decyzja o jej kontynuacji. Sieć Biedronka nieustannie pracuje nad rozwojem oferty marki Dada, zarówno pod kątem jakości, jak i różnorodności artykułów. Rodzice, otrzymując od nas upominek, mają okazję przetestować jakość produktów naszej marki własnej – mówi Estera Rink-Cygnarowicz, dyrektor kategorii odpowiedzialna za markę Dada z sieci Biedronka

Akcja Paczka powitalna Dada potrwa do końca 2022 r. lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator