Navigation Menu+

Mundial z Biedronką i klapkami kibica Kubota

Opublikowano: 2022-11-21, poniedziałek

Tej okazji nie może przegapić żaden fan futbolu! W sklepach Biedronki już niedługo dostępne będą wyjątkowe klapki kibica kultowej marki Kubota! Co więcej, tę unikalną pozycję możesz kupić w obniżonej cenie, korzystając z mundialowej promocji!

Gazetka promocyjna Biedronki: oglądaj mundial w klapach kibica

Wizualnie klapki kibica przypominają… klasyczną piłkę. Wzór górnej części podeszwy nawiązuje do biało-czarnej piłki popularnie nazywanej „biedronką”. Oprócz tego, jak wszystkie produkty marki Kubota, klapki kibica są wodoodporne, a spód ich podeszwy został wyposażony w warstwę antypoślizgową. Klapki dostępne będą w rozmiarach 37-45, w cenie 29,99 zł za parę.

To jednak nie wszystko, bo dzięki specjalnej promocji Biedronki, klapki kibica można nabyć… jeszcze taniej! Przy zakupie dwóch par z kartą Moja Biedronka na każdą z nich otrzymasz rabat w wysokości 20% ceny regularnej. Na jedną kartę można kupić dowolną liczbę par.

Biedronka i Kubota – współpraca ma się świetnie

Klapki Kubota w ofercie Biedronki pojawiają się regularnie od 2019 roku, a owocna współpraca niedawno została pogłębiona – suma zamówień złożonych przez Biedronkę na okres styczeń-wrzesień 2023 wynosi prawie 10 milionów zł. Nowe kolekcje Kubota w sklepach sieci to tylko kwestia czasu.

Zanim jednak do tego dojdzie warto skorzystać z najnowszej oferty, której szczegóły można znaleźć w gazetce promocyjnej Biedronki. Klapki kibica w sprzedaży będą dostępne od 24 listopada do 7 grudnia lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów.

Informator