Navigation Menu+

Kurtki HiMountain w Biedronce taniej o 15%

Opublikowano: 2022-01-12, środa

W ofercie Biedronki kolejny raz pojawiły się kurtki narciarskie popularnej polskiej marki HiMountain. W sklepach sieci można znaleźć je od 13 stycznia, a przy zakupie dwóch dowolnych kurtek otrzymamy rabat wynoszący aż 15%.

Kurtki i akcesoria narciarskie HiMountain

Z informacji zamieszczonych w najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki (Okazje tygodnia w Biedronce) dowiadujemy się, że 15% rabat jest liczony od łącznej ceny dwóch dowolnych kurtek HiMountain. W praktyce oznacza to, że za kurtkowy pakiet zapłacimy mniej aż o 53 zł. Atrakcyjności promocji dodaje fakt, iż w ofercie Biedronki znajdują się zarówno kurtki damskie, jak i męskie w rozmiarach od M do XL. Cena jednej sztuki wynosi 179 zł.

Źródło: biedronka.pl

Kurtki to jednak nie jedyna narciarska niespodzianka przygotowana przez sieć. W gazetce promocyjnej Biedronki znalazły się także następujące akcesoria HiMountain oraz kaski marki Seven for 7 (również dostępne w ofercie 15% rabatu przy zakupie dwóch sztuk), które z pewnością przydadzą się na stoku:

  • rękawiczki damskie i męskie z funkcją Touch Screen – 19,99 zł,
  • komin polarowy – 19,99 zł,
  • czapki damska i męska – 19,99 zł,
  • kominiarka bezszwowa (rozmiary S/M oraz L/XL) – 19,99 zł
  • kask narciarski (rozmiary S-L, 4 kolory) – 89,99zł

Sprzęt marki HiMountain można znaleźć tylko w wybranych sklepach Biedronki – pełny wykaz placówek jest dostępny na stronie internetowej biedronka.pl. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator