Navigation Menu+

Kupuj polskie produkty w Biedronce i odbierz voucher na darmowe zakupy 

Opublikowano: 2021-04-16, piątek

Voucherowa kreatywność działu marketingu Biedronki nie zna granic. W sklepach sieci właśnie zadebiutowała kolejna promocja, w ramach której można zgarnąć specjalny bon na darmowe zakupy – tym razem o wartości 99 zł.

Biedronka znów rozdaje vouchery

Oferty, które pozwalają zdobyć vouchery zakupowe, na dobre pojawiły się w Biedronce kilka miesięcy temu. Ich olbrzymia popularność sprawiła, że sieć regularnie organizuje kolejne akcje tego typu. Najnowsza, która obowiązuje od 15 kwietnia, będzie… najdłuższa ze wszystkich.  Zgodnie z regulaminem potrwa aż do końca miesiąca, a otrzymane vouchery będzie można zrealizować od 4 do 31 maja.

Co zrobić, aby otrzymać voucher na darmowe zakupy w Biedronce?

Zasady są proste. Od 15 do 30 kwietnia należy wydać minimum 499 zł (nie muszą to być jednorazowe zakupy!) na świeże polskie produkty z kategorii owce i warzywa, mięso oraz ryby. Co ważne – pojedyncze zakupy nie są powiązana z kwotą minimalną, ale aby były ważne, przy kasie należy odbić kartę „Moja Biedronka”. W ramach promocji można otrzymać tylko jeden voucher, który jest przypisany do karty lojalnościowej sieci. Należy też pamiętać, że realizacja promocyjnego bonu jest możliwa jedynie z kartą Moja Biedronka.

Jak rozpoznać, które produkty pomogą zdobyć voucher? Tutaj ważne będzie zwracanie uwagi na opakowania. Promocją objęte są wszystkie produkty z wyżej wymienionych kategorii, na opakowaniach których znajduje się logotyp Polski Produkt lub informacja o pochodzeniu z Polski.

Szczegóły oferty znajdziemy w regulaminie na stronie internetowej biedronka.pl

 

 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator