Navigation Menu+

Kup książkę w Biedronce i wygraj telefon iPhone 12 Pro Max!

Opublikowano: 2021-04-19, poniedziałek

Jak świętować Światowy Dzień Książki, to tylko z Biedronką Od 19 kwietnia w sklepach popularnej sieci możemy kupić najciekawsze książki w promocyjnych cenach, a przy okazji… wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest  telefon iPhone 12 Pro Max 256 GB w kolorze Navy Blue!

Książki w Biedronce od 19,99 zł

Światowy Dzień Książki, który przypada na 23 kwietnia, nawiązuje do katalońskich obchodów z okazji dnia św. Jerzego. Zgodnie z tradycją kobiety otrzymywały od mężczyzn róże, a w ramach rewanżu wręczały im książki. Dziś święto literatury wygląda już inaczej, ale obchodzone jest w zasadzie na całym świecie. A skoro tak, to nic dziwnego, że zawitało także do Biedronki.

Oczywiście taka okazja to idealny czas na promocję. W Biedronce najlepsze książki popularnych autorów można kupić już za 19,99 zł. Specjalną ofertą objęte są także książeczki dla najmłodszych dzieci, które są dostępne od 6,99 zł.

Masz książkę z Biedronki? Możesz mieć też iPhone’a!

Drugą niespodzianką od Biedronki z okazji Światowego Dnia Książki jest konkurs, który sieć organizuje wspólnie ze spółką Dressler Dublin, w którym do wygrania są następujące nagrody:

  1. 1 x iPhone 12 Pro Max 258 GB w kolorze Navy Blue,
  2. 3 x czytnik e-booków Kindle,
  3. 10 x zestaw książek.

Jak czytamy w najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki, udział w konkursie może wziąć każdy, kto do końca trwania promocji, czyli do 30 kwietnia, kupi w Biedronce co najmniej jedną książkę oznakowaną specjalną naklejką, a następnie, w terminie 19 kwietnia – 18 maja, prześle zdjęcie książki w scenerii nawiązującej do jej tytułu na adres e-mail: konkurs@dressler.com.pl, w temacie wpisując: „Konkurs Biedronka”. Zgłoszenie musi zawierać także skan/zdjęcie paragonu (koniecznie go zachowaj!), imię i nazwisko uczestnika oraz oświadczenie o znajomości zasad konkursu zawarte w regulaminie dostępnym na ksiazki-konkurs.pl.

Co tu dużo mówić, warto świętować Światowy Dzień Książki razem z Biedronką!

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator