Navigation Menu+

Kamery Hykker w Biedronce

Opublikowano: 2018-02-28, środa

Wśród wielu interesujących produktów z gazetki „Okazje tygodnia” Biedronki w tym tygodniu wybraliśmy kamery marki Hykker. Zapraszamy do lektury oraz przeglądnięcia całej gazetki z ofertą promocyjną.

Kamery Hykker

Kamery sportowe cieszą się coraz większą popularnością wśród osób lubiących aktywnie spędzać wolny czas. Dzięki nim można na zawsze utrwalić momenty sportowych doznań, a przy okazji – nie zbankrutować. Pod względem ceny urządzenia stają się bowiem coraz atrakcyjniejsze, dzięki czemu sportowcy – czy to amatorzy, czy zawodowcy – mogą sobie pozwolić na sprzęt doskonale sprawdzający się podczas aktywności fizycznej. Prawdziwym hitem jest jednak oferta z najnowszej gazetki promocyjnej Biedronki, w której unikalną kamerę sportową znajdziemy praktycznie za bezcen. Podstawą wyposażenia samochodowego stały się już kamery samochodowe. Jeżeli jeszcze nie posiadasz takiego urządzenia w swoim samochodzie i nie wiesz na co się zdecydować zobacz propozycję marki Hykker dostępną w tym tygodniu w sklepach Biedronka w całej Polsce. 

Kamera sportowa Hykker – jakość i niezawodność

W najnowszej gazetce promocyjnej sieć sklepów Biedronka oferuje swoim klientom kamery marki Hykker. Jedną z nich jest kamera sportowa w cenie 69,90 złotych. Kamera z całą pewnością spełni wszystkie wymagania. Charakteryzuje ją wysoka klasa wodoodporności, możliwość dokonywania zapisu w rozdzielczości nawet 720p, a także system zasilania wymiennymi akumulatorami. Dodatkowo w zestawie znajduje się uchwyt do montażu kamery np. na kierownicy roweru, złącze USB czy specjalna podstawka.

Poza sportową… kamera samochodowa!

W gazetce promocyjnej Biedronki idealną dla siebie kamerę znajdę nie tylko sportowcy, ale też kierowcy. W cenie 69,90 złotych można nabyć kamerę samochodową z funkcja g-sensor, trybem nagrywania nocą i nagrywania w pętli oraz z wbudowanym mikrofonem i głośnikiem. Do zestawu dołączony jest uchwyt na szybę oraz ładowarka samochodowa, dzięki czemu urządzenie może pracować non stop. A to z pewnością zadowoli każdego kierowcę.

Oferta promocyjna Biedronki trwa od 26 lutego do 11 marca lub do wyczerpania zapasów. Jeśli więc szukasz kamery sportowej albo samochodowej – nie zwlekaj zajrzyj do najbliższej Biedronki!

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator