Navigation Menu+

French Touch – francuskie delikatesy w Biedronce

Opublikowano: 2022-10-20, czwartek

W sklepach Biedronki pojawiła się cała paleta najlepszych francuskich delikatesów, które podbiją każde podniebienie. W ten sposób sieć dołącza do akcji French Touch organizowanej w Polsce pod patronatem Ambasady Francuskiej. Szczegółowe informacje na temat oferty znajdziemy w najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki.

French Touch, czyli czas na Francję

Akcja French Touch w Polsce odbywa się już po raz ósmy. Jej nadrzędnym celem jest pielęgnowanie uniwersalnych wartości, emocjonalnego pokrewieństwa, ducha otwartości oraz przyjaźni polsko-francuskiej. Biedronka już czwarty raz bierze w niej udział, oferując najlepsze francuskie produkty klientom, którzy mogą bliżej poznać jedną z najpopularniejszych kuchni świata.

Wyjątkowość francuskiej sztuki kulinarnej tkwi w jej różnorodności, którą kształtują odmienne tradycje poszczególnych płynące z poszczególnych regionów kraju. Współczesną kuchnię francuską tworzą zarówno wyrafinowane potrawy, jak i proste i smaczne dania. Jej najbardziej charakterystyczne produkty to sery, wędliny, ryby, homary, owoce morza, owoce i warzywa lubiące klimat śródziemnomorski, a także dziczyzna. Większość z nich kupimy w Biedronce w ramach akcji French Touch!

Francuskie produkty w gazetce promocyjnej Biedronki

Z gazetki promocyjnej Biedronki możemy się dowiedzieć, że francuska oferta to przede wszystkim produkty marki Delice Gaulois, choć nie brakuje też propozycji od innych producentów. W sklepach sieci kupimy takie pozycje jak chociażby:

  • kiełbasa francuska z orzechami laskowymi – 12,99 zł/200 g,
  • salami z pistacjami – 7,99 zł/85 g,
  • salami pave – 6,99 zł/90 g,
  • zestaw wędlin francuskich – 7,99 zł/100 g,
  • ser pleśniowy Roquefort – 8,99 zł/100 g,
  • ser pleśniowy Breton – 14,99 zł/275 g,
  • świeże mule – 14,99 zł/1 kg,
  • ciasto francuskie na maśle – 5,99 zł/230 g,
  • konfitura/marmolada Bonne Maman (różne smaki) – 9,99 zł/370 lub 335 g,
  • Creme Brulle – 7,99 zł/2 x 100 g,

Źródło: biedronka.pl

Dodatkiem do oferty spożywczej French Touch są tekstylia, które stylistyką nawiązują do Francji. Na klientów Biedronki czekają t-shirty damskie i męskie, damskie skarpety w 2-paku, męskie bokserski w 2-paku oraz tematyczne torby bawełniane w kolorze białym lub czarnym. Wszystkie produkty będą dostępne od 20 października do wyczerpania zapasów. Więcej szczegółów znajdziecie w gazetce promocyjnej Biedronki oraz na stronie internetowej biedronka.pl.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator