Navigation Menu+

Zainwestuj w oczyszczacz powietrza

Opublikowano: 2018-01-31, środa

Jak zadbać o czyste i zdrowe powietrze we własnych czterech ścianach? Najprostszy sposób to oczyszczacz powietrza. Kiedy niemal wszczechobecny smog wypełnia każdą wolną przestrzeń, ty możesz cieszyć się nawilżonym powietrzem, które nie szkodzi zdrowiu. Co więcej, wcale nie musisz przepłacać! W najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki urządzenia antysmogowe znajdziesz w naprawdę niskiej cenie.

Oczyszczacz powietrza – czy warto?

Jeśli zastanawiasz się czy warto zainwestować w oczyszczacz powietrza, to odpowiedź jest bardzo prosta. Zdecydowanie TAK! Chociażby dlatego, że tego typu urządzenia nie tylko chronią przed działaniem szkodliwych pyłów i gazów, ale też przeciwdziałają powstawaniu alergenów oraz kurzu. Dzięki nim z powietrza możesz odfiltrować aż 99% zanieczyszczeń. Przede wszystkim jednak stworzysz komfortowe warunki mieszkaniowe i nie będziesz mieć żadnych obaw o zdrowie swoje czy bliskich.

Oczyszczasz powietrza Hoffen – gwarancja jakości w najniższej cenie

W gazetce promocyjnej Biedronki znajdziesz niezawodny oczyszczasz powietrza marki Hoffen, która ze względu na wysoką jakość swoich urządzeń, cieszyn się dużym uznaniem klientów. Oczyszczacz jest idealny dla pomieszczeń do 15 metrów kwadratowych. Posiada trzystopniowy system filtracji pochłaniający cząstki pyłu, alergeny, zanieczyszczenia i toksyczne zapachy. Dodatkowo wyposażony jest w system jonizacji, który wspomaga oczyszczanie powietrza. Cena? Najniższa na rynku, bo wynosi zaledwie 399 złotych.

Oddychaj lepiej dzięki pochłaniaczowi wilgoci

Równie udaną inwestycją będzie kupno pochłaniacza wilgoci. Z jego pomocą usuniesz nadmiar wilgoci, która utrudnia prawidłowe oddychania, co może mocno odbić się na ogólnym zdrowiu i samopoczuciu. W Biedronce pochłaniacz wilgoci marki Hoffen kupisz już za 149 złotych!

Dodatkowo w gazetce promocyjnej znajdziesz też stylowy nawilżacz powietrza. Dzięki możliwości stosowania olejków aromatycznych, powietrze w twoim domu będzie rześkie i pobudzające. Cena nawilżacza to 69 złotych. Oferta promocyjna trwa od 1 lutego 2018 roku i obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator