Navigation Menu+

Wyprzedaż w Biedronce

Opublikowano: 2018-01-01, poniedziałek

Sezon noworocznych wyprzedaży ruszył na dobre. Sieć sklepów Biedronka, nie chcąc pozostać w style, również przygotowała dla swoich klientów wyjątkową ofertę. W najnowszej gazetce promocyjnej sieci znajdziemy mnóstwo produktów typu non-food, na które dostaniemy nawet 80% rabatu! Warto więc zapoznać się bliżej z ofertą, żeby niczego nie przegapić.

Wyprzedaż odzieży

W wyprzedażowej ofercie Biedronki nie brakuje przede wszystkim odzieży i tekstyliów. Interesująco wygląda zwłaszcza promocja skierowana do pań, w której znajdziemy między innymi:

  • Bluzkę damską – 12,49 złotych
  • Sweter/ kardigan damski – 19,99 złotych
  • Koszula/ tunika damska – 19,99 złotych

Sporo zrabatowanych produktów przygotowano także dla dzieci. Poza klasycznymi bluzkami (chłopięca lub dziewczęca – cena od 5,99 zł) wyprzedaż Biedronki obejmuje także akcesoria i piżamy z bohaterami z ulubionych dziecięcych bajek. Cena akcesoriów (czapki, bandamki) to 4,99 złotych, za piżamę zapłaci z kolei 12,49 złotych.

Wyposaż dom i zapłać niewiele

Noworoczną wyprzedażą objęto także produkty idealne do wyposażenia domu. W niskich cenach znajdziemy niezbędne naczynia (2,49 zł/szt.), maty stołowe (0,99 złotych/sztuka) czy silikonowe akcesoria kuchenne (2,49 zł/szt.). Przydatne mogą być też organizery łazienkowe (3,49 zł/szt.) i organizery do garderoby (3,74 zł). Do gazetki powinien zajrzeć też każdy, kto poszukuje obroży, smyczy lub zabawki dla psa albo kota, które także można kupić w bardzo niskiej cenie.

Rabat na zabawki i sprzęt do ćwiczeń

Co jeszcze swoim klientom oferuje Biedronka? Przede wszystkim wysokie rabaty na zabawki i sprzęt do ćwiczeń. Uwagę przyciągają przede wszystkim drążki do masażu (9,99 zł/szt) oraz akcesoria do cross fitu (12,49 zł). Promocja trwa do wyczerpania zapasów, a pełna lista produktów objętych wyp;rzedażą znajduję się na stronie www.biedronka.pl lub w najnowszej gazetce promocyjnej.

Informator