Navigation Menu+

Wielki konkurs z „Gangiem Fajniaków” dla uczniów i nauczycieli!

Opublikowano: 2020-09-21, poniedziałek

W ramach akcji „Gang Fajniaków” Biedronka przygotowała specjalny konkurs dla uczniów i nauczycieli. Celem nadrzędnym jest pogłębianie wiedzy na temat ekologii i dbania o przyrodę, ale jednocześnie do zgarnięcia są naprawdę atrakcyjne nagrody.

Przeżyj przygodę z Gangiem Fajniaków!

Konkurs „Szkolne Przygody Gangu Fajniaków” jest przeznaczony dla dzieci z „zerówki” oraz klas I-III. Aby wziąć w nim udział, nauczyciel danej klasy musi wykonać następujące kroki:

  1. zarejestrować się na specjalnej stronie – szkolneprzygodygangufajniakow.pl,
  2. pobrać przygotowane materiały edukacyjne: scenariusze lekcyjne, audiobooki oraz filmy wideo,
  3. przeprowadzić zajęcia na temat jednego z żywiołów – ognia, wody, ziemi lub powietrza,
  4. udokumentować lekcję, wykonując zdjęcie/zrzut ekranu,
  5. zebrać prace na temat wybranego żywiołu wykonane przez uczniów.

„Szkolne Przygody Gangu Fajniaków” – nagrody i terminy

Na uczestników konkursu „Szkolne Przygody Gangu Fajniaków” czeka aż 400 nagród – po 100 do każdego filaru tematycznego, czyli jednego z czterech żywiołów. Uczniowie nagrodzonych klas otrzymają dyplomy, magiczne ołówki do posadzenia w doniczce oraz maskotki odpowiadające wybranemu żywiołowi:

  • ogień – Słońce Sonia,
  • woda – Kropla Ksenia,
  • ziemia – Drzewo Dobromir,
  • powietrze – Chmurka Celinka.

Dodatkowo szkoły i przedszkola powalczą o jedną z 15 nagród Grand Prix. Zwycięzcy w tej kategorii zostaną nagrodzeni kwotą 3 tys. zł na renowację terenów zielonych wokół placówki lub zakup ekologicznych sprzętów.

Oczywiście nagrody przygotowano także dla nauczycieli najlepszych klas, którzy otrzymają bony zakupowe do zrealizowania w sklepach sieci. Co więcej, aż 1000 pierwszych pedagogów, którzy zgłoszą swoją klasę do konkursu, dostanie maskotki „Gangu Fajniaków”, naklejki z Fajniakami oraz książki o ich przygodach.

Konkurs „Szkolne Przygody Gangu Fajniaków” trwa od 21 września do 18 listopada 2020 r. Zwycięzców we wszystkich kategoriach Biedronka ogłosi 3 grudnia.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator