Navigation Menu+

Wielkanocna wyklejanka Biedronki

Opublikowano: 2019-03-05, wtorek

Sklepy Biedronka startują z kolejną naklejkową akcją jaką jest „Wielkanocna wyklejanka”. Tym razem klienci będą mieli szansę na zdobycie rabatu na przedświąteczne zakupy oraz książki z nowymi przygodami Gangu Słodziaków. Szczegóły i zasady promocji znajdziecie poniżej.

Zasady promocji w tygodniu – rabat

Akcja rabatowa skierowana jest do wszystkich klientów sklepów Biedronka. By wziąć w niej udział nie musimy posiadać karty „Moja Biedronka” ani spełniać innych dodatkowych warunków. Naklejki z jajkami dające szansę na zdobycie rabatu wydawane będą za zakupy zrobione codziennie – od poniedziałku do niedzieli. By otrzymać jedną naklejkę z jajkiem trzeba zrobić zakupy za minimum 69 złotych. Nagrodą za zebranie piętnastu naklejek jest rabat w wysokości 15% na jednorazowe zakupy. Naklejki będzie można zbierać od 4.03 do 14.04.2019 roku, a rabat zrealizować w terminie od 15 do 20.04.2019 roku.

Zasady promocji w weekend – książka

W przeciwieństwie do oferty rabatowej by zdobyć książkę musimy posiadać zarejestrowaną kartę „Moja Biedronka”. Ponadto naklejki z książką otrzymać można za zakupy zrobione tylko w weekendy – od piątku do niedzieli. By zdobyć trzy naklejki z książką trzeba zrobić zakupy z kartą „Moja Biedronka” za minimum 69 złotych. Po zebraniu 15 naklejek można za darmo odebrać książkę z nowymi przygodami Gangu Słodziaków pod tytułem „Zamieszanie na leśnej polanie”. Naklejki będzie można zbierać od 4.03 do 14.04.2019 roku, a książkę odebrać w dniach od 15 do 27.04.2019 roku. Warto pamiętać, że naklejki na książkę przyznawane są tylko klientom zarejestrowanej karty „Moja Biedronka”. Co więcej posiadacz jednej karty „Moja Biedronka” może odebrać tylko jedną książkę.

Superoferta dnia

Klienci zbierający naklejki z książką dodatkowo mają szansę na zdobycie ekstra bonu na superofertę dnia. Bon drukowany jest wraz z paragonem za zakupy z kartą „Moja Biedronka” dokonane na kwotę minimum 69 złotych. Bon można odebrać tylko wraz z naklejkami z książką od piątku do niedzieli. Na wydrukowanym bonie znajdziemy informacje o terminie jego wykorzystania.  oferta nie dotyczy naklejek z jajkami, za które otrzymać można rabat.

Warto wiedzieć

W przypadku obu ofert promocyjnych ilość naklejek nie ulega zwiększeniu wraz z wielokrotnością wydanej kwoty 69 złotych. Zatem za każde zakupy na kwotę minimum 69 złotych lub więcej otrzymamy 1 naklejkę z jajkiem bądź trzy naklejki z książką. Warto dodać, że nie musimy ograniczać się tylko do korzystania z jednej oferty. Bez przeszkód możemy zbierać naklejki zarówno w tygodniu jak i w weekendy.

Więcej informacji oraz regulamin akcji znajdziecie tutaj.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator