Navigation Menu+

Torebki i galanteria skórzana Puccini w Biedronce

Opublikowano: 2022-12-04, niedziela

W ofercie Biedronki ponownie pojawiły się torebki i galanteria skórzana cenionej marki Puccini. Jeśli wciąż szukasz idealnego prezentu świątecznego dla bliskiej osoby, to nie możesz przegapić tej okazji. Wszystkie szczegóły znajdziesz w najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki (katalog non-food).

Puccini – perfekcja i styl

Polska marka Puccini, która od lat współpracuje z Biedronką, działa od 1996 roku. Zajmuje się produkcją bagażu podróżnego, damskich torebek i galanterii skórzanej, a jej kolekcje zawsze powstają zgodnie z najnowszymi trendami i ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Bogata i stylowa oferta Puccini jest skierowana do szerokiej grupy odbiorców, którzy z pewnością znajdą coś dla siebie w katalogu marki.

Źródło: biedronka.pl

Produkty Puccini w Biedronce

Wspólna oferta Puccini i Biedronki prezentuje się bardzo okazale. Cała kolekcja dostępna w sklepach świetnie nada się na świąteczne upominki czy urodzinowe prezenty. Dostępne w niej są następujące pozycje:

  • torebka damska mała (skóra ekologiczna, 5 modeli) – 99 zł,
  • torebka damska duża (skóra ekologiczna, 5 modeli) – 139 zł,
  • portfel skórzany damski lub męski (skóra naturalna, 5 modeli) – 99 zł,
  • pasek skórzany (3 modele damskie i 2 modele męskie) – 69 zł.

Wszystkie produkty będą do kupienia od 5 do 18 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Więcej informacji w gazetce promocyjnej Biedronki.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator