Navigation Menu+

Poznaj nowy Gang Swojaków z Biedronki!

Opublikowano: 2021-08-26, czwartek

Poznajcie Gang Swojaków! W sklepach Biedronka pojawiły się nowe maskotki, które można zdobyć w zamian za zakupy. Nowa akcja edukacyjno-lojalnościowa sieci wystartowała 26 sierpnia, a w jej ramach klienci mogą zebrać aż 12 maskotek przedstawiających zwierzęta znane z polskich lasów, rzek, wód morskich czy gór.

12 Swojaków w Biedronce

Dostępne w Biedronce Swojaki można podzielić na 2 grupy. Zgodnie z komunikacją marketingową sieci połowa z nich to Magiczne Swojaki, które mają nadprzyrodzone zdolności i swoje imiona. Są wśród nich: Bocian Bolek, Żółw Zenek, Sikorka Sonia, Raczek Romek, Meduza MilenaWiewiórka Wiola. Cała szóstka wyglądem nawiązuje do maskotek, które wchodziły w skład np. Gangu Świeżaków czy Gangu Fajniaków, goszczących w Biedronce w latach wcześniejszych.

Duża bardziej realistyczna jest za to druga połowa biedronkowego Gangu – Zagrożone Swojaki – przedstawiająca gatunki polskich zwierząt, którym grozi wyginięcie: żubra, wilka, rysia, jeża, morświna i sowę. Taki dobór to efekt współpracy Biedronki z Polskim Towarzystwem Ochrony Przyrody „Salamandra”, które od prawie 30 lat aktywnie pomaga zwierzętom. Współpraca obu podmiotów w ramach akcji Gang Słodziaków ma pomóc Fundacji w realizacji jej statutowych celów.

Jak zdobyć Słodziaka?

Przepis na zdobycie Słodziaka jest wyjątkowo prosty – wystarczy robić zakupy w Biedronce i zbierać naklejki. Za każde wydane 50 zł otrzymamy jeden promocyjny znaczek. Dodatkowe dostaniemy, jeśli:

  • płacąc za zakupy, posłużymy się kartą „Moja Biedronka” (1 naklejka),
  • kupimy co najmniej jeden produkt ze znaczkiem „Kupuj co polskie” (1 naklejka),
  • kupimy co najmniej jeden owoc lub warzywo, który – uwaga – jest uprawiany w Polsce (1 naklejka),
  • kupimy co produkt/y z oferty specjalnej o wartości conajmniej 10 zł, którą znajdziemy w gazetce promocyjnej Biedronki (2 naklejki).

Co ważne, dodatkowe punkty otrzymamy wyłącznie wtedy, jeśli łączny koszt zakupów wyniesie minimum 50 zł. Sieć zaznacza, że za jedne zakupy można otrzymać maksymalnie 80 naklejek, czyli tyle, ile jest niezbędne do odebrania za darmo Magicznego Swojaka. Zagrożonego Swojaka dostaniemy już za 60 naklejek, a książkę pt „ Gang Swojaków. O tym, że pomoc ma moc” za 20 naklejek. Istnieje też możliwość odebrania maskotki za dopłatą po uzbieraniu odpowiedniej liczby naklejek:

  •  50 naklejek + 24,90 zł – Magiczny Swojak,
  •  40 naklejek + 19,90 – Zagrożony Swojak.

Naklejki należy zbierać w specjalnej, papierowej broszurze, którą znajdziemy we wszystkich sklepach Biedronka. Czasu na zbieranie będzie sporo, bo akcja potrwa aż do 20 listopada. Odbiór maskotek będzie możliwy do 1 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Oczywiście maskotki są także dostępne w regularnej sprzedaży. Magiczny Swojak kosztuje 49,99 zł, a Zagrożony Swojak 39,99 zł. 

Gang Swojaków w Biedronce. Co czeka nas 29 sierpnia?

Na nie lada gratkę związaną z akcją Gang Swojaków zapowiada się zaplanowana przez Biedronkę na 29 sierpnia akcja specjalna. Jej szczegóły nie są jeszcze znane, ale sieć już zapowiada, że tego dnia (niedziela handlowa) warto wybrać się do jednego z jej sklepów – zdobycie pierwszego Swojaka ma być wówczas dużo łatwiejsze.

Więcej szczegółowych dotyczących akcji Gang Swojaków można znaleźć na stronie internetowej gangswojakow.pl i w najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki.

 

 

 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator