Navigation Menu+

Powitalna wyprawka od Biedronki i marki Dada

Opublikowano: 2021-01-15, piątek

 

Biedronka i marka Dada kolejny raz organizują kampanię skierowaną do świeżo upieczonych rodziców oraz ich pociech. Biorąc udział w akcji „Paczka powitalna Dada”, można otrzymać za darmo specjalną paczkę z produktami niezbędnymi dla najmniejszych dzieci.

„Paczka powitalna Dada” – co w niej znajdziemy?

Pierwsza edycja kampanii Biedronki została zainaugurowana w lutym 2020 roku. Powitalne paczki dotarły do ponad 60 tysięcy dzieci na terenie całej Polski. – Początek nowego roku to doskonała okazja do podsumowania zeszłorocznej prorodzinnej inicjatywy sieci Biedronka, której pozytywne efekty odczuły dziesiątki tysięcy rodzin w Polsce. Dla Biedronki to wielki zaszczyt wspierać indywidualnie każdą z nich w tym szczególnym dla nich momencie – ocenia Estera Rink, dyrektor kategorii sieci Biedronka odpowiedzialna za markę Dada.

W skład „Paczki powitalnej Dada” wchodzą następujące produkty:

  • pieluszki Dada Extra Care (rozmiar 2);
  • nawilżane chusteczki Dada Extra Care Sensitive;
  • papierowe patyczki dla niemowląt Dada.

Sieć informuje także, że kolejne zniżki i niespodzianki zostały przewidziane dla członków Dada Clubu.

Jak zdobyć „Paczkę powitalną Dada”?

Aby otrzymać „Paczkę powitalną Dada”, wystarczy zarejestrować się na stronie dadaclub.pl. W formularzu należy podać adres dostawy oraz datę urodzenia, imię i płeć dziecka, przesyłka zostanie zrealizowana przez Pocztę Polską. Akcja trwa do 31 grudnia lub wcześniejszego wyczerpania puli paczek.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator