Navigation Menu+

Nadchodzi aplikacja mobilna Biedronki!

Opublikowano: 2022-05-18, środa

 

Nareszcie – chciałoby się powiedzieć. Po wielu miesiącach oczekiwań jeszcze w maju bieżącego roku wystartuje aplikacja mobilna Biedronki, która zapowiada się na naprawdę gorący hit. Największa sieć dyskontów na rynku polskim zadbała o to, by nowe narzędzie spełniło wszystkie oczekiwania klientów, a dodatkowo uprościło proces robienia zakupów. Jakie funkcje i możliwości posiada aplikacja mobilna Biedronki?

Biedronka – aplikacja mobilna, o którą wszyscy prosili

Jeśli wydaje wam się, że Biedronka do tej pory nie posiadała aplikacji mobilnej, to… jesteście w dużym błędzie! Sieć już dawno „odpaliła” takie narzędzie, ale jego wersja od początku pozostawia dużo do życzenia. Obecnie dostępna aplikacja „Moja Biedronka” jest bardzo przestarzała i pozostaje nieaktualizowana od kilkunastu miesięcy. Dodatkowo nigdy nie została połączona z programem lojalnościowym „Moja Biedronka”, dlatego jego uczestnicy muszą do dziś korzystać z plastikowych kart, ewentualnie podawać przy kasie numer telefonu. Dla tak dużej i dynamicznie rozwijającej się sieci brak porządnej aplikacji to po prostu gigantyczna ujma.

Na szczęście – i swoje, i klientów – Biedronka już wkrótce dostosuje się do obecnych trendów. Jeszcze w maju w sklepach App Store i Google Play pojawi się darmowa aplikacja „Biedronka”, która zostanie połączona z programem lojalnościowym sieci i stworzy wiele nowych możliwości. Uruchomienie aplikacji sieć zapowiedziała w mailu do użytkowników programu „Moja Biedronka”, dlatego informacja jest jak najbardziej wiarygodna.

Aplikacja mobilna Biedronki – funkcje i możliwości

Na szczegółowe informacje dotyczące aplikacji Biedronki musimy jeszcze chwilę poczekać, ale to, co najważniejsze zostało już podane do wiadomości publicznej. W zaktualizowanym regulaminie programu Moja Biedronka dowiadujemy się, że „apka” będzie posiadać następujące funkcje:

  • możliwość płacenia za zakupy BLIK-iem bez podawania kodu,
  • lokalizowanie najbliższego sklepu Biedronki,
  • ustawienie wybranego sklepu Biedronki jako „Mój sklep”,
  • lista „Ostatnio odwiedzone sklepy” (maksymalnie 5 pozycji),
  • opcja sprawdzania cen produktów poprzez użycie skanera w aplikacji,
  • dodatkowe korzyści i bonusy dla użytkowników aplikacji,
  • przeglądanie historii zakupów.

Funkcje aplikacji mobilnej „Biedronka” trudno uznać za przełomowe, identycznie posiadają aplikacji innych sieci. Niemniej, biorąc pod uwagę fakt, jak do tej pory Biedronka prezentowała się na tym polu, uruchomienie „apki” z prawdziwego zdarzenia to bez wątpienia bardzo duży sukces.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator