Navigation Menu+

Monster Ultra Watermelon – energetyczna nowość w Biedronce!

Opublikowano: 2022-02-16, środa

W ofercie Biedronki pojawiła się nowość, która ucieszy wszystkich fanów napojów energetycznych. Od 17 lutego tego w sklepach sieci można kupić napój Monster Ultra Watermelon, na który Biedronka ma wyłączność na rynku polskim!

Monster Ultra Watermelon tylko w Biedronce!

Nowy produkt z portfolio firmy Monster Energy, który już od jakiegoś czasu jest reklamowany na plakatach w sklepach sieci, teraz pojawił się także w gazetce promocyjnej Biedronki. Monstera Ultra Watermelon możecie szukać na specjalnych standach w kompanii dwóch innych napojów z katalogu marki Monster Energy – Monstera Ultra Gold i Monstera Ultra Fiesta, które w Polsce są dostępne już od jakiegoś czasu m.in. w Żabce i Carrefourze. Wszystkie trzy pozycje kosztują 4,49 zł za puszkę 0,5 lita.

Monster Ultra – dawka energii bez cukru

Co istotne, Monster Ultra Watermelon, Ultra Gold i Ultra Fiesta to napoje energetyczne bez cukru. Dzięki temu nie zawierają ani jednej kalorii, gwarantując przy tym fantastyczne doznania smakowe i solidną dawkę energii na kilka godzin. Więcej szczegółów dotyczących nowości od Monster Energy znajdziecie w najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki.

 

 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator