Navigation Menu+

Miesiąc oszczędzania w Biedronce. Vouchery już czekają!

Opublikowano: 2021-03-03, środa

Marzec w Biedronce upłynie pod znakiem wielkiego oszczędzania. Wszystko za sprawą akcji „Oszczędzaj połowę”, która stwarza kolejną okazję do zdobycia voucherów promocyjnych.

Szczegóły akcji „Oszczędzaj połowę” w Biedronce

O co dokładnie chodzi w najnowszej akcji popularnej sieci? Biedronka kolejny raz chce wyróżnić posiadaczy karty lojalnościowej „Moja Biedronka”, dla których przygotowała nową promocją. Poniżej przybliżamy zasady:

  1. Przez cały marzec w sklepach sieci będą pojawiały się specjalne oferty, po 3 w każdym tygodniu (będą się zmieniać co 2 dni, znaleźć można je w gazetkach promocyjnych).
  2. Klient, który wybierze produkty objęte promocją, a przy kasie wykorzysta kartę „Moja Biedronka”, otrzyma voucher w wysokości połowy wydanej kwoty. Przykład: kupując produkty marki Nivea za 80 zł, otrzymuje się voucher wart 40 zł.
  3. Podczas następnych zakupów można wykorzystać voucher, jeśli kwota do zapłaty będzie wyższa od jego wartości co najmniej o 1 zł. W tym przypadku również konieczna jest karta „Moja Biedronka”.

O czym jeszcze należy pamiętać przy okazji akcji „Oszczędzaj połowę”?

Po pierwsze, produkty włączone do oferty promocyjnej są objęte limitami ilościowymi i czasowymi. Po drugie, harmonogram akcji wzbogacony o inne istotne informacje można znaleźć w gazetce promocyjnej Biedronki lub na stronie moja.biedronka.pl. Dotychczas klienci mogli otrzymać voucher, kupując m.in. szampon do włosów Head&Shoulders, parówki Berlinki, olej Kujawski czy produkty marki Nivea. Akcja obowiązuje od 1 aż do 31 marca.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator