Navigation Menu+

Majówka w Biedronce

Opublikowano: 2018-04-13, piątek

W tym roku na majówkę przygotuj się już w kwietniu! Sklepy Biedronka przygotowały dla swoich klientów specjalną akcję promocyjną związaną z kwietniowymi zakupami. Co trzeba zrobić i jakie są zasady akcji dowiecie się poniżej.

Majówka z Biedronką – zasady

Majówkowa akcja promocyjna Biedronki „Przygotuj się na majówkę. Kropka po kropce” będzie trwała od 5 kwietnia do 2 maja 2018 roku.

W czasie od 5 do 26 kwietnia wszyscy klienci bedą  kolekcjonować kropki. By otrzymać jedną kropkę trzeba będzie zrobić zakupy za minimum 49 złotych. Jednorazowy rabat w wysokości 10% zostanie przyznany każdemu klientowi, który zbierze siedem kropek czyli zrobi zakupy minimum siedem razy. Klienci będą mogli wykorzystać swój rabat na zakupy w dniach od 27 kwietnia do 2 maja 2018 roku.

Wszystkie kropki zdobyte przez klientów posiadających karty „Moja Biedronka” zostają zapisane właśnie na ich kartach. Natomiast klienci nie posiadający karty  będą zbierali kropki w formie voucherów/ wydruków z kasy. By móc skorzystać z przyznanego rabatu trzeba okazać wszystkie zebrane vouchery w kasie sklepu. Warto pamiętać, że kropki zapisane na karcie „Moja Biedronka” oraz kropki na papierowych wydrukach nie łączą się.

Akcja promocyjna nie obejmuje takich produktów jak napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, doładowania do telefonów oraz produkty dla dzieci (tj. Mleko Bebiko, Mleko Nan Pro, Mleko Bebilon, Mleko Nestle Nan Opti Pro Plus, Mleko Humana).

Cały regulamin akcji promocyjnej dostępny jest na stronie www.biedronka.pl. Majówka z Biedronką zapowiada się znakomicie!

Informator