Navigation Menu+

Kibicuj z Biedronką naszym piłkarzom!

Opublikowano: 2018-05-08, wtorek

Biedronka jako główny sponsor reprezentacji Polski przygotowała dla swoich klientów specjalną akcję kolekcjonerską o nazwie „Dumni z naszych” związaną z naszymi piłkarzami i zbliżającym się mundialem w Rosji. Akcja będzie trwała od 7.05 d0 1.07.2018 roku.

Co zawiera kolekcja?

Kolekcja jest oficjalnym, licencyjnym produktem PZPN i zawiera limitową edycję kart i naklejek z piłkarzami reprezentacji Polski oraz specjalny album, który ją pomieści. W albumie poza miejscem na karty i naklejki znalazło się z mnóstwo ciekawostek, faktów i statystyk dotyczących polskich piłkarzy, najważniejsze wydarzenia z historii polskiej piłki nożnej oraz cały kalendarz rozgrywek Mistrzostw Świata w piłce nożnej rozgrywanych w Rosji.

Zasady gry

Zasady akcji są bardzo proste. Wystarczy, że będziemy robić zakupy w sklepach Biedronka. By zbierać naklejki i karty nie trzeba posiadać karty „Moja Biedronka”, ale jej posiadacze otrzymują dodatkowe korzyści okazując ją przy zakupach. Zatem co dokładnie musimy zrobić by otrzymać kartę lub naklejki?

  1. Po pierwsze zrobić zakupy za minimum 40 złotych. Wtedy otrzymamy saszetkę z 3 naklejkami do kolekcjonerskiego albumu, który musimy kupić w cenie 14,99 złotych. W dniach 7 – 12.05.2018 roku klienci posiadający kartę „Moja Biedronka zapłacą za album 9,99 złotych.
  2. Jeżeli jesteśmy posiadaczami karty „Moja Biedronka i w naszych zakupach znajdzie się pieczywo, warzywa lub owoce, dodatkowo do naklejek za każde wydane 40 złotych otrzymamy jedną kartę.
  3. Kartę możemy otrzymać także gdy kupimy 3 dowolne produkty oznakowane specjalnym znakiem „Kup i zyskaj extra kartę”. Lista produktów cyklicznie zmienia się wraz z nową gazetką promocyjną.
  4. W ramach jednych zakupów maksymalnie możemy otrzymać 12 saszetek z naklejkami i 12 kart.
  5. Do zebrania jest 96 naklejek oraz 18 kart.

Aplikacja mobilna „Dumni z naszych”

W ramach akcji przygotowano również specjalną aplikację mobilną „Dumni z naszych”, która pozwoli na przechowywanie kolekcji kart w wirtualnym albumie oraz na rozegranie specjalnej gry i rywalizowanie z innymi graczami. Aplikacja daje również możliwość oglądania specjalnych materiałów wideo, a skanowanie oznakowanych naklejek odblokowuje jej dodatkowe funkcje.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator