Navigation Menu+

Karta „Moja Biedronka” – jakie daje korzyści i jak ją zarejestrować?

Opublikowano: 2020-07-06, poniedziałek

Karta „Moja Biedronka” to jeden z największych programów lojalnościowych oferowanych przez działające w Polsce sieci sklepów. Według danych Biedronki korzysta z niej ponad 7 milionów klientów, którzy są nagradzani różnorodnymi bonusami i promocjami.

„Moja Biedronka” – jak zarejestrować?

Zdobycie karty „Moja Biedronka” to bardzo szybki i prosty proces, który sprowadza się do 3 kroków.

Krok I – robiąc zakupy w Biedronce, poproś kasjera o wydanie karty lojalnościowej (każda karta ma trzy egzemplarze – 1 duży i 2 małe w formie breloku do kluczy).

Krok II – wejdź na stronę internetową mojabiedronka.pl i zarejestruj swoją kartę, wpisując w oknie jej numer i PIN (dane są podane na karcie).

Krok III – przy rejestracji należy wypełnić formularz osobowy, w którym podaje się podstawowe dane kontaktowe. Po wypełnieniu formularza na konto online lub wskazany numer telefonu otrzymasz wiadomość potwierdzającą rejestrację.

Od tej pory karta jest aktywna i możesz z niej korzystać podczas zakupów. Aby cieszyć się korzyściami, które daje, najłatwiej jest po prostu zeskanować kartę przy kasie lub podać kasjerowi numer telefonu wskazany przy rejestracji. Z kolei przy kasie samoobsługowej numer należy wprowadzić ręcznie na klawiaturze.

Karta „Moja Biedronka” – korzyści

Oczywiście portugalska sieć za przystąpienie do programu lojalnościowego oferuje atrakcyjne bonusy. Przede wszystkim klienci mogą korzystać ze specjalnych promocji, przeznaczonych włącznie dla posiadaczy kart „Moja Biedronka”. Do tego dochodzą liczne rabaty, a także dodatkowe profity w akcjach tematycznych. Przykładowo – w bijącej rekordy popularności akcji „Słodziaki” każde zeskanowanie karty „Moja Biedronka” jest równoznaczne z otrzymaniem dodatkowej naklejki.

Uczestniczy programu lojalnościowego Biedronki nie muszą się martwić o to, że jakaś akcja lub promocja umknie ich uwadze. Sieć regularnie informuje – online i poprzez wiadomości SMS –  o zmianach w ofercie i specjalnych korzyściach dla posiadaczy kart. Co więcej, w sklepach towary objęte tego typu promocjami są specjalnie opisane, tak aby łatwiej było cieszyć się pełnią możliwości, które daje karta „Moja Biedronka”.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator