Navigation Menu+

Hollywood na twoim osiedlu! Kolekcja Kendall+Kylie w Biedronce!

Opublikowano: 2021-03-01, poniedziałek

Co tu dużo mówić – mamy prawdziwy hit! Już 1 marca w ofercie Biedronki pojawią się produkty z kolekcji White Label szalenie popularnej marki Kendal+Kylie, którą założyły siostry Kendall i Kylie Jenner, być może najpopularniejsze celebrytki i influencerki na świecie. Zakupowe szaleństwo rozpocznie się za 3,2,1…

Torebki Kendall+Kylie – sprawdź gazetkę promocyjną Biedronki

Siostry Jenner na afiszu znajdują się od kilku lat. Gigantyczną popularność zawdzięczają programowi telewizyjnemu „Z kamerą u Kardashianów”, a także dość bujnej historii rodzinnej. Ich matka, Kris Jenner, przez wiele lat była związana z Robem Kardashianem, prawnikiem, który był jednym z reprezentantów O.J. Simpsona – legendarnego futbolistę na początku lat 90. oskarżono o zabójstwo byłej żony. Po rozwodzie Kris związała się z Brucem Jennerem, mistrzem olimpijskim w dziesięcioboju z 1976, który po latach… przeszedł operację zmiany płci i dziś nazywa się Caitlyn Jenner. Czy może zatem dziwić, że cała Ameryka przez lata żyła życiem tych dwóch powiązanych ze sobą rodzin?

Kendall i Kylie dzięki programowi stały się niesamowicie rozpoznawalne. Dziś na Instagramie obserwuje je łącznie ponad 370 milionów fanów. Na liście najchętniej śledzonych kont Kylie zajmuje 5., a Kendall 12. miejsce, co oczywiście przekłada się na wielką popularność marki White Label, do tej pory niedostępnej w Polsce. Biedronka, dodając ją do swojej oferty, niewątpliwie wywoła prawdziwy szał.

Hity od Kendall i Kylie Jenner oraz Biedronki

Produkty Kendall+Kylie, które trafiły do oferty sieci, wyróżnia oryginalny design. Ponadczasowa czarno-srebrna kolorystyka dodaje im atrakcyjności, a logo marki umieszczone w centralnej części podkreśla ich szyk. W gazetce promocyjnej Biedronki możemy znaleźć następujące pozycje z kolei White Label:

  • torebka shopperka – 139 zł,
  • torebka damska pudełkowa lub prostokątna – 79,90 zł,
  • kosmetyczka – 89,90 zł,
  • plecak lub mała torebka – 89,90 zł.

Wszystkie produkty marki Kendall+Kylie w Biedronce będą wystawione na specjalnych standach. Oferta obowiązuje wyłącznie w wybranych sklepach sieci od 1 marca do wyczerpania zapasów.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator