Navigation Menu+

Gang Słodziaków w Biedronce – poznaj leśnych przyjaciół!

Opublikowano: 2018-08-23, czwartek

Już 27.08.2018 roku w Biedronkach zagości Gang Słodziaków i ich wesołe przygody! Tym razem Biedronka proponuje edukacyjną zabawę z mieszkańcami naszych lasów. Szczegółowe zasady i bohaterów promocji poznacie poniżej.

Zasady akcji – jak zdobyć maskotki

Zasady akcji są bardzo proste. Tak jak w przypadku pluszaków z Gangu Świeżaków by zdobyć słodziaka musimy zbierać naklejki. Za każde wydane 40 złotych otrzymamy jedną naklejkę. Dodatkową naklejkę możemy zdobyć za zakupy z kartą „Moja Biedronka”, za zakup warzyw i owoców oraz za wybór produktów specjalnych (wskazanych w gazetkach promocyjnych oraz na specjalnych planszach w sklepie) o wartości minimum 10 złotych. Słodziaka zabierzemy do domu za darmo gdy zbierzemy 60 naklejek. Dla niecierpliwych istnieje opcja zebrania połowy czyli 30 naklejek i kupieniu maskotki w cenie 19, 90 złotych. Z kolei dla tych którzy nie chcą zbierać naklejek i czekać na pluszaka istnieje możliwość kupienia słodziaka w regularnej cenie 49,90 złotych.

Gang Słodziaków – bohaterowie

Do Gangu Słodziaków należy sześć pluszowych, okrągłych zwierzątek mieszkających w polskich lasach:

  • Lis Lucek
  • Zając Zuzia
  • Sowa Zosia
  • Ryś Rysio
  • Jeż Jerzyk
  • Bóbr Borys

Każde z nich przeżywa swoje przygody, marzenia i zderza się z innymi problemami, które szczegółowo zostały opisane z książce będącej elementem akcji promocyjnej. Ze słodziakami będzie można zaprzyjaźnić się także poprzez bezpłatną aplikację mobilną „Gang Słodziaków”, dzięki której dzieciaki będą mogły grać w gry edukacyjne czy zrobić sobie selfie z maskotkami.

By zobaczyć jak będą wyglądać słodziakowe maskotki polecamy zajrzeć na youtubowy kanał zabawkowicz.pl

Książkowe przygody

Pluszaki z Gangu Słodziaków mają także swoje przygody, które opisane zostały w książce „Co się stanie na leśnej polanie czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”. Autorką książki jest Renata Piątkowska, a ilustratorem Wojciech Stachyra. Wspomniana wyżej książeczka będzie również dostępna w sklepach Biedronka w regularnej cenie 9,90 złotych lub będzie można odebrać ją za darmo po uzbieraniu 15 naklejek.

Akcja promocyjna Gangu Słodziaków rozpocznie się 27.08.2018 i prawdopodobnie potrwa kilkanaście tygodni. Więcej o akcji dowiecie się na stronie www.gangsłodziaków.pl

 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator