Navigation Menu+

Gang Słodziaków powraca!

Opublikowano: 2019-08-26, poniedziałek

Słodziaki wracają do Biedronki! Już od poniedziałku 26.08.2019 roku rusza nowa akcja promocyjna „Gang Słodziaków – Magiczny Portal”. Jak zdobyć maskotki oraz wszystkie szczegóły akcji znajdziecie poniżej. Przygotujcie się na nowych bohaterów oraz super przygody!

Nowi mieszkańcy leśnej polany

Dla wszystkich fanów Gangu Słodziaków Biedronka przygotowała niespodziankę w postaci nowych bohaterów. W przeciwieństwie do poprzednich edycji tym razem do zdobycia będzie aż dziesięć maskotek! Cztery duże Słodziaki oraz aż sześciu małych Juniorów. Nowi bohaterowie to:

Słodziaki

  • borsuk Bartek
  • nietoperz Nikodem
  • dzięcioł Dominik
  • sarenka Hania

Juniorzy

  • lisek Lucuś
  • pszczółka Pola
  • nietoperz Nikoś
  • dzięciołek Dominiczek
  • sówka Zosia
  • zajączek Zuzia

Dodatkowe niespodzianki

Podobnie do poprzednich edycji akcji Biedronka przygotowała dodatkowe niespodzianki wspierające akcję promocyjną. Tym razem oprócz maskotek w sklepach pojawi się także nowa, czwarta edycja książki z przygodami bohaterów gangu oraz aplikacja mobilna.

Specjalną książkę Renaty Piątkowskiej pod tytułem „Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany” z przygodami Słodziaków i Juniorów otrzymamy gromadząc 15 naklejek. Cena detaliczna książki to 9,99 złotych.

Aplikacja mobilna będzie darmowa i umożliwi skanowanie specjalnych QR kodów zamieszczonych w książce. Te kolei pozwolą poznać i przybliżą dzieciakom piękne dźwięki leśnej natury oraz otworzą drzwi do  świetnych muzycznych przygód z nowymi mieszkańcami magicznej, leśnej polany.

Jak zdobyć Słodziaki?

Zasady akcji promocyjnej „Gang Słodziaków – Magiczny Portal” niewiele różnią się od poprzednich podobnych akcji. Tym razem by zdobyć maskotki również będziemy zbierać punkty za zakupy w postaci naklejek. Odpowiednią ilość nalepek będziemy mogli wymienić na dowolnie wybranego Słodziaka lub Juniora.

W związku z tym by odebrać maskotkę Słodziaka za darmo trzeba zebrać odpowiednio 60, a Juniora 40 naklejek na dedykowanej karcie kolekcjonerskiej, którą znajdziemy w każdej Biedronce.

Naklejki zdobywamy robiąc codzienne zakupy. Każde wydane 40 złotych to jeden punkt, a wielokrotność tej kwoty to dodatkowe punkty. Ponadto ekstra punkty zdobyć można za zakupy z kartą „Moja Biedronka” (+1 punkt do każdych 40 złotych) oraz za zakup owoców i warzyw (+1 punkt do każdych 40 złotych). Oprócz tego gdy wśród naszych zakupów znajdą się produkty o wartości minimum 10 złotych z oferty specjalnej również otrzymamy dodatkowe punkty (+1 punkt do każdych 40 złotych). Przy czym trzeba pamiętać, że wszystkie dodatkowe punkty przyznawane są tylko i wyłącznie przy transakcjach spełniających warunki zakupów za 40 złotych.

Warto zaznaczyć, że Słodziaki można nabyć również bez zbierania naklejek w cenie 49,99 złotych za pluszaka. Dodatkowo istnieje także możliwość kupienia Słodziaka w momencie zebrania 40 naklejek w cenie 19,99 złotych. Natomiast maskotek Juniorów nie będzie można kupić poza akcją promocyjną.

Akcja promocyjna trwa od 26.08 do 1.12.2019 roku lub do wyczerpania zapasów. Naklejki zbieramy w dniach od 26.08 do 17.11.2019 roku i wymieniamy je na maskotki w dniach od 26.08 do 1.12.2019 roku.

Więcej o akcji oraz cały regulamin znajdziecie tutaj.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator