Navigation Menu+

Gadżety Kanału Sportowego wracają do Biedronki

Opublikowano: 2022-09-21, środa

Po niezbyt udanym debiucie w postaci kufli i szklanek na piwo, na które masowo skarżyli się klienci, do oferty Biedronki wracają gadżety Kanału Sportowego. Tym razem na sklepowe półki trafią kubki ceramiczne i termiczne utrzymane w stylistyce popularnego kanału YouTube. Ze szczegółami można zapoznać się w najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki (katalog non-food).

Kanał Sportowy w Biedronce – czy tym razem będzie lepiej?

Założony pod koniec 2019 roku Kanał Sportowy w niespełna trzy lata osiągnął status najbardziej zasięgowego kanału o tematyce sportowej na polskim YouTubie. Aktualnie ma prawie 900 tys. subskrybentów, a liczby wyświetleń programów, które produkuje, liczone są w milionach. Monetyzowanie tak wielkiej popularność poprzez wchodzenia w inne branże jest więc naturalnym procesem i szansą na dotarcie do jeszcze szerszej grupy odbiorców. Szklanki i kufle na piwo, które Kanał Sportowy wypuścił kilka miesięcy temu, okazały się falstartem, ale kolejna oferta  przynajmniej na papierze prezentuje się dużo lepiej.

Źródło: biedronka.pl

Kubki Kanału Sportowego w gazetce promocyjnej Biedronki

Najnowsza odsłona współpracy Biedronki i Kanału Sportowego obejmuje następujące pozycje:

  • kubek ceramiczny zmieniający kolor (450 ml, 4 wzory) – 24,99 zł,
  • kubek ceramiczny z wytłoczeniem (450 ml, 4 wzory) – 24,99 zł,
  • kubek termiczny (480 ml, 4 wzory) – 39,99 zł.

Źródło: biedronka.pl

Oferta obowiązuje od 22 września do 5 października lub do wyczerpania zapasów. Więcej szczegółów można znaleźć w gazetce promocyjnej Biedronki.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator