Navigation Menu+

DaDa da Wam wyprawkę!

Opublikowano: 2020-02-21, piątek

Grupa Jeronimo Martins i firma DaDa z okazji 25-lecia istnienia Biedronki na polskim rynku przygotowały specjalną promocję dla maluchów. W ramach akcji „Paczka Powitalna Dada” obdarowują prezentami wszystkie dzieci urodzone w 2020 roku. Każdy maluch urodzony lub mający się urodzić w tym roku otrzyma darmową wyprawkę z pieluszkami oraz produktami do higieny i pielęgnacji.

Co znajduje się w mini wyprawce?

Biedronka i Dada tą nietypową akcją promocyjną chcą powitać wszystkie dzieci urodzone w Polsce w 2020 roku. W paczkach dla noworodków znajdują się nowe pieluszki DaDa ExtraCare w rozmiarze 2 (3–6 kg), chusteczki nawilżane DaDa Sensitive i bawełniane patyczki higieniczne DaDa. Zatem w mini wyprawce znajdziemy podstawowe produkty, bez których trudno wyobrazić sobie pierwsze tygodnie z nowo narodzonym dzieckiem.

Naszą misją jest wspieranie rodziców oraz ich pociech, dlatego mamy nadzieję, że nasza paczka sprawi przyjemność wszystkim tym, do których trafi i ułatwi pierwsze wspólne chwile z dzieckiem – mówi Agata Maj, dyrektor odpowiedzialna za markę Dada w sieci Biedronka.

Organizatorzy namawiają również rodziców, którzy skorzystali z promocji, do podzielenia się opinią o otrzymanej paczce i produktach w niej zawartych w mediach społecznościowych.

Jak wziąć udział w akcji?

Akcja Biedronki i marki DaDa wystartowała 3.02.2020 r. i potrwa do końca roku lub do wyczerpania zapasów promocyjnych paczek. Udział w akcji „Paczka powitalna DaDa” jest bezpłatny. Rodzice dzieci urodzonych w 2020 r., którzy chcą odebrać mini wyprawkę od marki Dada, powinni zarejestrować się na stronie www.dadaclub.pl i wypełnić formularz. Rejestracji mogą dokonać również przyszli rodzice, którzy dopiero spodziewają się dziecka. Później wystarczy, że po narodzinach nowego członka rodziny potwierdzą dane, by odebrać swój prezent.

Partnerem akcji jest Poczta Polska, która wyprawki dla maluchów będzie dowoziła pod same drzwi domów świeżo upieczonych rodziców.

DaDa dla najmłodszych

Firma w swoim asortymencie ma produkty zarówno dla noworodków, jak i dla starszych dzieci. Pieluszki dostępne są w 6 rozmiarach, z których pierwszy przeznaczony jest dla maluszków ważących od 2 do 5 kg, a ostatni dla dzieci powyżej 15 kg.

Marki DaDa nie trzeba przedstawiać nikomu, kto ma dzieci. Pieluszki, chusteczki i inne artykuły do higieny i pielęgnacji tej firmy cieszą się ogromną popularnością wśród rodziców. Trudno się dziwić – produkty marki DaDa to świetna jakość połączona z wyjątkowo atrakcyjnymi cenami. Jednak co najważniejsze dla wszystkich rodziców to dostępność marki. Warto wiedzieć, że artykuły Dada znajdziemy w asortymencie każdego sklepu Biedronka w całym kraju.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator