Navigation Menu+

Czerwiec w Biedronce – vouchery na każdy dzień tygodnia

Opublikowano: 2021-06-04, piątek

Czerwcowe weekendy to okazja na zdobycie kolejnych voucherów do Biedronki. Jaką promocję tym razem przygotowała dla swoich klientów popularna sieć?

Kupuj w Biedronce i odbieraj vouchery

Szczegóły dotyczącej kolejnej voucherowej promocji znajdziemy w najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki. Całość jak zwykle nie jest skomplikowana. Aby załapać się na darmowy kupon zakupowy, należy zrobić zakupy za minimum 99 zł w wybranym sklepie Biedronki w jednym z podanych terminów – za każdym razem jest to weekend (od 15:00 w piątek do 15:00 w sobotę) i obowiązkowo odbić przy kasie kartę Moja Biedronka. Za spełnienie wymogów akcji promocyjnej otrzymamy vouchery na zakupy w następnym tygodniu.

Terminarz trwania promocji wygląda z kolei następująco:

  • 04.06 – 05.06.
  • 11.06 – 12.06.
  • 18.06 – 19.06.
  • 25.06 – 26.06.

Vouchery na wszystkie dni tygodnia od Biedronki

Łączna wartość voucherów, które można otrzymać od Biedronki za wydanie minimum 99 zł, to aż 25 zł w postaci 5 bonów po 5 zł. Każdy voucher można wykorzystać bezpośrednio po weekendzie, w którym się go otrzymało w przypisanym do niego dniu tygodnia (jeden w poniedziałek, jeden we wtorek, jeden w środę itd.)

Z promocji można skorzystać wyłącznie jeden raz w każdym ze wskazanych terminów, a każdy z voucherów musi być użyty z kartą Moja Biedronka, dla której został wydany. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie internetowej biedronka.pl.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator