Navigation Menu+

Buty popularnej marki L37 w Biedronce

Opublikowano: 2022-10-17, poniedziałek

W ofercie Biedronki pojawiły się damskie buty bardzo popularnej marki L37 (dawniej Loft 37). Jej produkty wyróżnia oryginalne wzornictwo zgodne z najnowszymi trendami, dzięki czemu L37 może pochwalić się coraz większą liczbą zadowolonych odbiorców. Więcej szczegółów oraz dostępne modele obuwia można znaleźć w najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki (katalog non-food).

L37, czyli szyk i elegancja

L37 to polska firma, która działa od 2011 roku. Poza unikalnym wzornictwem jej produkty charakteryzuje żywotność – z założenia mają one służyć dłużej niż jeden sezon. Co więcej, aż 80% artykułów spod znaku L37 powstaje ręcznie, w firmowej manufakturze w Częstochowie. Pozostałe 20% produkuje się z kolei w fabrykach poza Polską, które wcześniej są poddawane wnikliwej analizie, tak aby wszystkie produkty powstawały zgodnie z najwyższymi standardami produkcji, dbałością o detale i w warunkach przyjaznych dla pracowników oraz środowiska. Ponadto buty są projektowane w Polsce i produkowane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów od sprawdzonych dostawców, co zapewnia ich trwałość oraz niezawodność.

Źródło: biedronka.pl

Buty L37 w gazetce promocyjnej Biedronki

Wspólna oferta L37 i Biedronki to kolejny krok w rozwoju marki, który pozwoli jej dotrzeć do jeszcze większej grupy klientów. Tym bardziej że w sklepach popularnej sieci buty L37 będą dostępne w wyjątkowo niskiej cenie – 119 zł za parę. Na półkach znajdziemy botki damskie w dwóch rodzajach – sznurowane i na suwak – w rozmiarach od 37 do 40.

Warto także dodać, że buty L37, to nie jedyna niespodzianka z gazetki promocyjnej Biedronki. W najbliższym czasie w sklepach sieci kupimy także skórzane produkty marki Puccini (małe torebki damskie za 99 zł i torby na laptopa na 129 zł). Obie promocje obowiązują  od 17 października do wyczerpania zapasów.

Informator