Navigation Menu+

Black Week w Biedronce – wielkie rabaty i darmowa dostawa w Glovo

Opublikowano: 2020-11-24, wtorek

Biedronka, która podobnie jak wiele innych sieci detalicznych zmieniła tegoroczny Black Friday w Black Week, zachęca do zakupów poprzez liczne promocje. Portugalska sieć oferuje między innymi bardzo dużą zniżkę na tekstylia, artykuły przemysłowe, książki i zabawki, oraz darmową dostawę zamówień złożonych w aplikacji Glovo.

Black Weekend z kartą „Moja Biedronka”

Aż 50% taniej będzie można kupić w Biedronce tekstylia, artykuły przemysłowe, książki i zabawki. Co ważne, promocja dotyczy tylko zakupów z kartą „Moja Biedronka”. Obejmuje dwie pozycje, czyli kupując jeden produkt z wymienionych kategorii, drugi (tańszy) otrzymujemy za połowę ceny. Wybrane produkty nie muszą być z tej samej kategorii, można je mieszać dowolnie. Promocja – nie licząc produktów z akcji Gang Fjniaków – dotyczy całej oferty, z którą możemy zapoznać się m.in. w najnowszych gazetkach promocyjnych Biedronki Okazje Tygodnia oraz Wielkiej Księdze Zabawek. Limit dzienny to maksimum 4 produkty na 1 kartę Moja Biedronka. Promocja będzie obowiązywać w dniach ważna w dniach 27 – 28 listopada.

Biedronka i Glovo – cały tydzień za darmo!

Dłużej, bo od 23 do 29 listopada, potrwa oferta portugalskiej sieci i Glovo. Robiąc zakupy w Biedronce za minimum 99 zł w aplikacji Glovo, dostaniemy opcję darmowej dostawy. Promocja obowiązuje w 27 miastach na terenie całego kraju, a jej dostępność w naszym miejscu zamieszkania sprawdzimy, skanując kod QR, który znajdziemy na ostatniej stronie aktualnej gazetki promocyjnej Biedronki.

Informator