Navigation Menu+

Bielizna termoaktywna i inne produkty HiMountain w Biedronce

Opublikowano: 2022-11-22, wtorek

Przygotuj się na zimę razem z Biedronką. W ofercie popularnej sieci już od niedługo dostępne będą buty, akcesoria narciarskie i bielizna termoaktywna polskiej marki HiMountain. Ceny? Jak zwykle bardzo niskie. Z dokładną specyfikacją wszystkich produktów można zapoznać się poniżej oraz w gazetce promocyjnej Biedronki (katalog non-food).

Rabat na bieliznę termoaktywną HiMountain w Biedronce

Marka HiMountain od wielu lat cieszy się ogromnym uznaniem. Wysoka jakość produktów była wielokrotnie doceniana, a sprzętu HiMountain przez lata używali pracownicy GOPR-u i TOPR-u oraz polscy himalaiści biorący udział w programie Polski Himalaizm Zimowy.

Bogaty katalog HiMountain to jednak nie tylko specjalistyczny sprzęt. Znajdziemy w nim także produkty idealne do codziennego użytku, jak chociażby dostępna w Biedronce odzież termoaktywna. Taka odzież to idealne rozwiązanie na chłodniejsze, zimowe dni, a dzięki systemowi Easy Motion jest rozciągliwa we wszystkich kierunkach, co zapewnia swobodę ruchów. Ponadto posiada strefę izolacyjną, która chroni przed zimnem i zwiększa poziom ciepła, inteligentny body mapping oraz strefę wentylacyjną, która wspomaga transport wilgoci.

Źródło: biedronka.pl

W Biedronce odzież termoaktywna HiMountain będzie dostępna w wariantach damskich (rozmiary: 36-42) oraz męskich (rozmiary: M-XXL), cena wynosi 64,90 zł za sztukę. Sieć przygotowała jednak specjalną promocję, w ramach której, można otrzymać aż 20 zł rabatu przy zakupie dwóch sztuk bielizny. Promocja jest skierowana do posiadaczy karty Moja Biedronka, co oznacza, że aby otrzymać rabat, należy ją zeskanować przy kasie. Limit produktów na jedną kartę to 4 pary/8 sztuk.

Gazetka promocyjna Biedronki: buty i akcesoria HiMountain

Poza odzieżą termoaktywną w Biedronce kupimy także buty trekkingowe i akcesoria narciarskie marki HiMountain: rękawiczki, komin polarowy, kominiarka bezszwowa, czapka. Buty dostępne w dwóch kolorach i rozmiarach 42-45 kosztują 169 zł, a wszystkie akcesoria 24,99 zł za sztukę. Wspólna oferta Biedronki i HiMountain obowiązuje od 24 listopada do 7 grudnia lub wcześniejszego wyczerpania zapasów.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator