Navigation Menu+

Biedronkowe oszczędności – odbierz voucher na zakupy!

Opublikowano: 2022-10-03, poniedziałek

Biedronka rozdaje vouchery w ramach swojej nowej akcji promocyjnej – „Biedronkowe oszczędności”. W ten sposób klienci sieci mogą otrzymać bon o wartości 15 zł za każde 99 zł wydane na zakupy w jej sklepach stacjonarnych.

Kupuj w Biedronce i odbieraj vouchery

Z bardzo prostymi zasadami akcji „Biedronkowe oszczędności” można zapoznać się w najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki. W wybranym sklepie sieci wystarczy zrobić zakupy o wartości minimum 99 zł, odbić przy kasie kartę Moja Biedronka i gotowe. W zamian otrzyma się bon na zakupy o wartości 15 zł, który można zrealizować w ciągu 2 dni handlowych od daty wydania. Co jednak istotne, aby rabat został naliczony, kolejne zakupy również muszą mieć wartość minimum 99 zł lub więcej.

Naklejki „Gangu Bystrzaków” za zakupy z voucherem

To jednak nie wszystko, bo voucher to nie jedyna atrakcja, która czeka na klientów Biedronki. Za zakupy ze specjalnym bonem można bowiem otrzymać aż 2 dodatkowe naklejki „Gangu Bystrzaków” i zbliżyć się do zdobycia upragnionej maskotki! Warto się jednak śpieszyć, bo akcja „Biedronkowe oszczędności” trwa tylko do 8 października. Więcej informacji na jej temat można znaleźć w gazetce promocyjnej Biedronki i na stronie internetowej gangbystrzakow.pl.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator