Navigation Menu+

Biedronka zmienia godziny otwarcia i zaprasza na nową promocję

Opublikowano: 2020-10-12, poniedziałek

Biedronka przygotowała nie lada gratkę dla swoich klientów, którzy w najbliższych dniach będą mogli otrzymać voucher na darmowe zakupy. Dodatkowo, w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju, sieć zmieniła godziny otwarcia swoich sklepów. Niektóre z nich będą działać całodobowo, co powinno pozytywnie przełożyć się na komfort klientów.

Vouchery w Biedronce już czekają!

Darmowe bony zakupowe to coraz częściej stosowana forma promocyjna. Biedronka na ten format stawiała już kilkukrotnie, a fakt, iż teraz do niego wraca, najlepiej świadczy o dużej popularności nowatorskiego rozwiązania. Tym razem klienci darmowy voucher w wysokości 15 zł mogą otrzymać, a następnie wykorzystać, spełniając następującego warunki:

  1. W dniach 12 – 14 października w godzinach 22:00 – 23:59 należy zrobić zakupy o wartości minimum 99 zł z kartą “Moja Biedronka” i odebrać voucher o wartości 15 zł.
  2. Do dwóch dni po otrzymaniu vouchera należy zrobić kolejne zakupy o wartości minimum 99 zł z kartą “Moja Biedronka”, a kwota do zapłaty – po aktywowaniu bonu – zostanie zredukowana o 15 zł.

Oczywiście dostęp do promocji jest limitowany. Skorzystać z niej można tylko jeden raz dziennie (jeden voucher na jedną kartę “Moja Biedronka”), nie ma też możliwości łączenia voucherów.

Sklepy czynne całodobowo

W najbliższym czasie dostęp do oferty sieci, również tej najbardziej atrakcyjnej – z gazetki promocyjnej Biedronki, będzie ułatwiony. W związku z sytuacją epidemiologiczną Biedronka wydłuża godziny otwarcia swoich sklepów. Niektóre z nich będą pracować do 24:00 lub 2:00 w nocy, a wybrane placówki będą otwarte całodobowo. Z dokładnym harmonogramem pracy sklepów można zapoznać się na stronie biedronka.pl.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator