Navigation Menu+

Biedronka Week – tydzień wielkich oszczędności! 

Opublikowano: 2022-11-20, niedziela

Końcówce listopada to wyjątkowy czas dla wszystkich łowców okazji. Promocje oczywiście nie ominą Biedronki, w której już 21 listopada rozpocznie się Biedronka Week, czyli tydzień wielkich oszczędności. Na czym polega nowa akcja popularnej sieci? Szczegóły znajdzie poniżej oraz w najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki!

Biedronka Week – oszczędzaj z kartą Moja Biedronka

Podstawowym założeniem specjalnej oferty Biedronki jest możliwość robienia zakupów w wariancie 1+1 gratis. Oznacza to, że kupując dwa produkty biorące udział w akcji, tańszych z nich otrzymamy absolutnie za darmo. Co więcej, gama dostępnych produktów jest naprawdę bogata, więc każdy bez wątpienia znajdzie coś dla siebie. Warto jednak pamiętać, że aby wziąć udział w akcji, przy kasie należy zeskanować kartę Moja Biedronka. 

Promocje w Biedronce – darmowe produkty czekają!

Biedronka Week, jak wskakuje sama nazwa, potrwa cały tydzień. Na początek, od poniedziałku do środy, w promocyjnych mini pakietach dostępne będą różne produkty. Na klientów sieci czekają:

  • poniedziałek (21.11) – wszystkie produkty marek Finish i Nivea,
  • wtorek (22.11) – wszystkie produkty marki Linda i koncentraty do płukania tkanin marki Silan,
  • środa (23.11) – wszystkie pieluchy i pieluchomajtki marki Dada oraz wszystkie produkty marki Gillette.

Źródło: biedronka.pl

Dzienny limit zakupów wynosi dwa produkty na kartę Moja Biedronka, z wyjątkiem produktów Linda i Gillette – w ich przypadku limit to 4 pozycje na kartę. Pełną listę produktów biorących udział w akcji wraz z jej regulaminem można znaleźć na stronie internetowej biedronka.pl.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator