Navigation Menu+

Biedronka rozdaje Bystrzaki za darmo!

Opublikowano: 2022-12-05, poniedziałek

Choć akcja Gang Bystrzaków już się zakończyła, klienci Biedronki nadal mogą zdobyć swoją maskotkę. W najbliższych dniach popularna sieć będzie bowiem… rozdawać Bystrzaki za darmo! Koniecznie zapoznajcie się z zasadami tej super promocji i ruszajcie po Bystrzaki!

Uzupełnij kolekcję Bystrzaków za darmo

Promocja, uzupełniająca akcję Gang Bystrzaków, startuje już 5 grudnia. Aby z niej skorzystać i odebrać jedną z trzech maskotek: psa Dżi-Pi-Esa, jabłko Newton lub świnkę Skarbonitę, wystarczy w wybranym sklepie sieci zrobić zakupy o wartości minimum 199 zł i odbić przy kasie kartę lub aplikację Moja Biedronka. Tyle wystarczy, by otrzymać Bystrzaka całkowicie za darmo!

Darmowe Bystrzaki w Biedronce – do kiedy?

Warto jednak pamiętać, że liczba dostępnych Bystrzaków jest limitowana, a ich dostępność może się różnić w zależności od sklepu. Dodatkowo dziennie można odebrać tylko jednego darmowego Bystrzaka, a akcja potrwa do 11 grudnia lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów. Więcej szczegółów na stronie internetowej biedronka.pl i w najnowszej gazetce promocyjnej Biedronki.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator