Navigation Menu+

Barbie x Biedronka!

Opublikowano: 2020-07-29, środa

Lalka Barbie w Biedronce! W ofercie dyskontu już w najbliższy czwartek 30 lipca 2020 r. pojawi się kolekcja inspirowana legendarną lalką Barbie. W ofercie znajdą się m.in. zabawki i wiele innych gadżetów z legendarnym motywem. Produkty z rozpoznawalnym na całym świecie logo będą dostępne w sklepach aż do 12 sierpnia lub do wyczerpania zapasów i z pewnością przykują uwagę nie tylko najmłodszych.

Barbie w Biedronce, czyli możesz być kim chcesz

Lalka Barbie to jedna z najlepiej sprzedających się zabawek w historii. Na rynku zadebiutowała w marcu 1959 roku za sprawą przedsiębiorstwa Mattel, a dzięki gigantycznej popularności stała się ikoną kultury masowej. Dziś, mimo upływu lat, Barbie wciąż przyciąga uwagę zarówno dzieci, jak i dorosłych.

W asortymencie Biedronki lalki Barbie i powiązane z nią produkty pojawiły się dzięki współpracy sieci z firmą Mattel. Wyjątkowa oferta reklamowana jest jest hasłem „Możesz być kim chcesz” i znalazły się w niej zabawki (trzy wzory lalki Barbie z linii Fashionistats) oraz licencjonowane produkty:

  • koc z licencją Barbie (34,99 zł),
  • planer z licencją Barbie (różne rodzaje, 9,99 lub 19,99 zł),
  • pościel bawełniana z licencją Barbie (różne rodzaje, 59,9o zł),
  • piżama damska z licencją Barbie (29,99 zł),
  • strój kąpielowy z licencją Barbie (różne rodzaje, 34,99 zł),
  • t-shirt/leginsy/ szorty z licencją Barbie (różne rodzaje, 24,99 zł),
  • bielizna z licencją Barbie (2-Pak lub 3-Pak, 17,99 zł),
  • zestaw pudełko + notes + długopis z licencją Barbie (19,99 zł).

Barbie x Biedronka na YouTube

Wspólna oferta Mattela i Biedronki już od kilku dni jest mocno promowana w Internecie. Sieć do współpracy zaprosiła kilka popularnych influencerek znanych z odważnych stylizacji i modowych eksperymentów. Jednym z elementów kampanii marketingowej jest też akcja instagramowa #mojstylzbarbie, która zachęca klientki Biedronki do dzielenia się własnymi stylizacyjnymi pomysłami.

Dodatkowo portugalska sieć przygotowała specjalny film promujący kolekcję Barbie x Biedronka. Dotychczas zebrał on prawie 70 tysięcy wyświetleń, co najlepiej oddaje popularność, jaką niezmiennie cieszą się lalki Barbie.

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator