Navigation Menu+

Automaty Pocztexu staną przed sklepami Biedronki

Opublikowano: 2021-12-06, poniedziałek

Biedronka rozszerza swoją współpracę z Pocztą Polską. Dzięki nowej umowie przy 750 sklepach sieci w całej Polsce niedługo pojawią się automaty Pocztex.

Pocztex w Biedronce – nowe możliwości dla 4 milionów klientów

Biedronka i Poczta Polska szacują, że nowa gałąź współpracy pozwoli ponad 4 milionom klientów odbierać i nadawać paczki każdego dnia, łącząc to z codziennymi zakupami. Automaty, które staną przy placówkach sieci, będą wyposażone w ekran dotykowy oraz terminal płatniczy, dzięki czemu proces wysyłania i odbierania przesyłek będzie prosty i krótki. Ewentualne płatności będą dokonywane za pomocą karty płatniczej lub systemu BLIK. Dodatkowym atutem automatów Pocztex ma być specjalna klawiatura z alfabetem Braille’a, a także opcja obsługi głosowej, co sprawi, że z łatwością będą mogły korzystać z nich osoby niewidome i niedowidzące.

Automaty Pocztex przed Biedronką już w 2022 roku

Automaty Pocztex w Biedronce będą występować w dwóch wielkościach – na 60 lub 80 skrzynek. Biedronka i Poczta Polska mają także w planach uruchomienie specjalnej aplikacji mobilnej, pozwalającej nadawać, odbierać oraz śledzić drogę paczki nadanej z lub do automatów zlokalizowanych przy sklepach popularnej sieci. Pierwsze urządzenia będą do dyspozycji klientów Biedronki już w pierwszym kwartale 2022 roku.

 

 

Submit a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Informator