Navigation Menu+

Ale akcja! Biedronka przez cały luty rozdaje vouchery

Opublikowano: 2021-02-02, wtorek

Biedronka mocno rozpoczęła nowy miesiąc. W sklepach sieci można otrzymać darmowe vouchery na zakupy, a wyjątkowość akcji promocyjnej polega na tym, że potrwa aż do końca lutego.

Masz kartę „Moja Biedronka”? Voucher już czeka!

Zasady promocji przygotowanej przez Biedronkę są proste. Każdy klient, który w sklepie stacjonarnym sieci wyda co najmniej 69,00 zł lub 99,00 zł, otrzyma voucher do wykorzystania podczas kolejnych zakupów. Uwaga – w akcji mogą wziąć udział wyłącznie posiadacze karty „Moja Biedronka”, na których czekają bony o wartości:

voucher o wartości 5 zł – przy zakupach na kwotę co najmniej 69,00 zł;
voucher o wartości 15 zł – przy zakupach na kwotę 99,00 zł i więcej.
Na zrealizowanie otrzymanych voucherów (dziennie na 1 kartą Moja Biedronka można dostać maksymalnie 1 voucher) mamy całe 2 dni. Trzeba jednak pamiętać, że aby z nich skorzystać, musimy de facto odtworzyć zakupy, dzięki którym udało się zdobyć voucher. W praktyce oznacza to, że vouchery o wartości 5 zł i 15 zł mogą zostać użyte tylko podczas kolejnych zakupów na kwotę 69,00 zł lub 99,00 zł. Czy należy uznać to za utrudnienie? W jakimś stopniu na pewno, ponieważ kwoty nie są małe, a dodatkowo w regulaminie promocji możemy wyczytać, że nie wszystkie produkty są nią objęte. Wyjątek stanowią alkohol, wyroby tytoniowe, preparaty do wczesnego żywienia niemowląt i karty do telefonu.

Nie zapomnij o karcie „Moja Biedronka”

Dlaczego karta „Moja Biedronka jest tak ważna podczas tej akcji promocyjnej? Bo bez niej nie można ani otrzymać, ani wykorzystać vouchera. Biedronka regularnie organizuje promocje dla klientów, którzy uczestniczą w jej programie lojalnościowym i tym razem jest tak samo. Na szczęście dołączenie do niego nie jest specjalnie trudne. Kartę „Moja Biedronka” można odebrać w każdym sklepie sieci, a następnie zarejestrować przez Internet. Biorąc pod uwagę, że Biedronka moco stawia na rozwój programu lojalnościowego, na pewno warto się zapisać.

Najnowsza akcja promocyjna Biedronki potrwa się 28 lutego, co daje aż 28 szans na zdobycie vouchera.

Informator